Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mivel tudná a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mivel tudná a legnagyobb örömöt okozni nektek egy nő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

sütés-főzés-csendbenmaradás


Csak viccelek!


A velem töltött minőségi idővel.

2020. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem tenne barátzónába.
2020. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelműen a szexet kéne , hogy mondjam de mivel nem volt benne részem sose mégis ugyajolyan boldog vagyok mint más ezért passz bármit amit a férfiért csinálsz az boldogságot hoz 27f
2020. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Azzal, ha érezteti velem, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok és hogyha nem utál nagyon, hanem egy kicsit kedvel.
2020. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

I.Helyezés: Kölcsönös szerelem, kölcsönös bizalom, és nem gúnyol vagy bánt.


II.Helyezés: Kicsi primitív, de a szex kerül ide. Nem a gagyi reszelős változat, hanem ahol rendes petting is van.


III.Helyezés: Sok pénz, Jééé szatyor, hiányzó Tazók a gyűjteményembe, hiányzó pénzérmék a gyűjteményembe, régi Fundi Star matricák


Különdíjas: Megoldást tud az elcseszett éltemre.

2020. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha kedves, ha intelliens, ha szeret.
2020. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Most egy H&H .416 Rigby vadászpuskával.
2020. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy jó beszélgetéssel, jó felvetésekkel, jó ötletekkel és jó társasággal.

A párom azon kevesek közé tartozott, akinél nem akartam hazajönni randiról. A fent említett okok miatt. Egyszerűen úgy éreztem, hogy magamra találtam és a végtelenségig dumáltunk mindenről. Jó volt kiadnom magamból azt a sok gondolatot úgy, hogy nem csak meghallgattak, hanem tovább is gördítették a szálakat és válaszoltak rá értelmesen.

2020. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha meg tudna győzni arról,hogy van valami értelme az életemnek.(De ilyen ember nincs.)
2020. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha engedné, hogy a lábaival is foglalkozzak.
2020. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!