Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt a legnagyobb dolog, amit megtettetek plátói szerelem miatt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Verset írtam neki.
2019. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Regisztráltam a facebookra
2019. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarod tudni
2019. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivertem a fotójára
2019. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberből átmentem pincsikutyába. Ha visszamehetnék az időben, jól szájba is vágnám magamat.
2019. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Levonatoztam veszprémbe az uccsó vonattal 😃 Nem volt ott, utána 2 falut keresztülsétáltam, mire a maradék apróm buszjegyre ment el, aztán hazallblicceltem a vonaton.

Közben a váróteremben aludtam, stb... Nem kérnék belőle repetát

2019. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Verekedtem érte
2019. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Atmegyek egy nyálas kocsogbe szokásomhoz híven. Ameddig elmentem leginkább az az volt, hogy miután letiltott meg a facebejegyzeseire is rairtam kamu facel. Amit megtanultam az az hogy soha ne magasztalj fel egy nőt amig nincs köztetek semmi és mindig add onmagad, olyannak kell lenni aki egyedül is jól érzi magát a bőrében, akinek nincs a másikra életbevagoan szüksége, de ha nagyon akarja veled tarthat. Fordítva is így működik, azok a csajok akiken látszott hogy odáig vannak meg vissza értem az taszított, aztán amikor elmúlt ez a láng akkor kezdett már érdekelni, csak akkor mar késő volt. Szóval mindennek megvan a maga ideje.
2019. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 évig nem voltam nyitott más nőkkel való ismerkedésre.
2019. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8#

Látom neked is van keserű tapasztalatod!

Ugyanerre jöttem rá. Amíg nem bizonyít a csaj addig nem szabad isteníteni. Folyamatosan keserű csalódások sora ér és már ott tartok, hogy senki sem érdekel. Nem akarok senkit. Nem bírok többet szenvedni senki miatt.

Nagyon de nagyon kell tepernie annak a csajnak aki engem akar. Nem egyszer, legalább 3-szor kell bizonyítania hogy tényleg akar, ahhoz hogy el is higgyem. Nagyon megtanultam a leckét....

Minden tiszteletem a tiéd 8-as!

2019. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!