Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mitassam ki egy fèrfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mitassam ki egy fèrfinek, hogy nyitott vagyok rà? Mindezt ùgy hogy ne legyek feltûnô

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Óriási tévedésben vagytok. Nagyon is lehet olyan jeleket adni egy férfinek, ami nem teljesen egyértelmű és ha a pasi fejében amúgy is ott van a nő, akkor reagálni fog arra a jelre, amiből egyre egyértelműbb lesz, hogy meg lehet tenni a következő lépést.
2020. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi lúzer, Istenem....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ha a szimpátia kölcsönös, elég ha mosolyogsz rá, érdeklődő vagy, mert így lépni fog. Ha egy férfi azt látja, hogy egy nő megközelíthető (tartja a szemkontaktust, nyitott vele szemben), akkor fog kezdeményezni. A vadászatot meg kell hagyni nekik, azt szeretik (a lúzer kisfiúkat kivéve).

2020. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
12: Aha, aztán majd jön a "dehát én csak barátilag voltam full nyitott, gondoltam ez egyértelmű, nem is értem, mit érthettél félre. Sajnálom"
2020. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy maszkot és napszemüveget, majd 2 méterről vicsorogj rá. Ezt biztos nem fogja félreérteni. :D
2020. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam még mindig észrevették, ha tetszett egy férfi és nem gondolták, hogy por ment a szemembe, nem kellett a farkára markolni és nem kellett megkérni a kezét. Amelyik itt várja, hogy majd a szőke hercegnő randira hívja, az mióta vár erre? Elég kitartó ember lehet.
2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!