Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem közeledik felèm egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közeledik felèm egy férfi se. Hogy làtszik az ha egy férfinek tetszem ha még nem beszéltünk csak egy közösségbe vagyunk?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha tetszel nekik, akkor közelednek. De attól függ, milyen a társaság. Ha a többi csaj egy 5 kiló sminkes, mindene kint van, percenként tolja a képeket az instara királylány, te meg nem ilyen vagy, akkor ez az oka, hogy nem közelednek feléd. Idősebb korosztályban meg hamar leveszik, kinek milyen az anyagi helyzete, és inkább arra hajtanak, akinek jó.
2020. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: többször figyel téged, az arcodat, a szemedet, a mozgásodat.
2020. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyesnek lehet igaza, Instagrammom sincs.
2020. ápr. 2. 16:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Idősebb korosztályban meg hamar leveszik, kinek milyen az anyagi helyzete, és inkább arra hajtanak, akinek jó."


A férfiakat hol érdekli hogy egy nőnek milyen az anyagi helyzete? :'D

2020. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, 58%os, ne játszd a hülyét :D Férfiak is szeretik betenni a popsit a készbe. Beköltözni a nőhöz, házat venni a nő szüleinek segítségével, beülni após vállalkozásába stb. Napi életből vett példák.
2020. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én viszonylag csóró családból jövök, apa karbantartó, anya gyári munkás. Nekem diplomám van, jó fizum, előttem karrier.


Volt már barátnőm, akinek az apja megyei főbíró volt, volt jachtjuk a Balatonon. Olyan barátnőm is, akinek a szülei társasházkezelő vállalkozást vittek, hárman laktak ötszobás, emeletes lakásban, mindenkinek volt saját kocsija. Olyan is, aki apjának több lovardája volt az országban.


De egyik csajnál sem ezt néztem. Sőt, ha ez annyira érdekelt volna, akkor együtt lennék most is valamelyikükkel, nem megyünk szét. Na jó, elhiszem, hogy vannak ilyen férfiak, csak most nyilván magamból indultam ki. A pénznél azért vannak fontosabb dolgok is az életben.

2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nyilván volt egy ismerkedési szakasz, mielőtt a barátnőid lettek, és baromira nem a csóró csajt választottad, mert pont, hogy mind baromi gazdag, akiket felsoroltál.
2020. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy nem veszed észre a közeledési kísérleteiket, vagy mivel pl. átlagos külsejű, visszahúzódó srácok, így nem figyelsz fel rájuk. Vagy mondjuk megközelíthetetlennek tűnsz, ezért úgy gondolják, hogy nincs értelme, a félénkebbek meg még a beégéstől is tartanak. Uniformizálható recept nincs arra, hogy milyen jelei vannak, ha tetszel valakinek. Van, aki csak esetlenül bámul, van, aki elkapja rólad a tekintetét, ha ránézel, van, aki fütyül utánad, és beszól valami "szellemeset".
2020. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Az a férfi, amelyik meg akar ismerni és akinek tetszel, az egyértelművé fogja tenni, hogy érdekled.

Ha nem egyértelmű, akkor vagy nem érdekled, vagy nagyon teszetosza, és nem kell sajnálni.

2020. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
És te szoktál közeledni a férfiak felé? Mert hogy azt is lehet ám. Odamész, és "Szia, szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek jobban megismerni." Nem kell túlcifrázni, és nem, emiatt még senkit nem néztek qrvának.
2020. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!