Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mitassam ki egy fèrfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mitassam ki egy fèrfinek, hogy nyitott vagyok rà? Mindezt ùgy hogy ne legyek feltûnô

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért baj, ha feltuno vagy? Játszmázz csak Te is mint a hu lye kis exem, es döntsd nyomorba Te is a kapcsolatot már az elejétől, ha úgy adódik.
2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Beszélgess vele sokat. Ki fog derülni egymás számára, hogy ki kicsoda, közben az ember a saját tudtán kívül is adja a jelzéseket, mert maga a másik felé fordulás, a különleges érdeklődés a személyisége iránt, már az.

Nem kell semmi hókuszpókusz. Hagyd magad a természetes ösztöneidre. Működnek azok, ha nem akarod mindenáron irányítani magadat.

Az ember részben ösztönlény, nem is kell tanítani, mert belénk van kódolva.


Ez egy bájos példa rá:

https://www.youtube.com/watch?v=bIAC6tEIiXE

2020. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz kérdés, és értem a problémát női oldalról, DE hidd el, hogy a férfiak jobban tisztelnek egy olyan nőt aki normálisan elmondja mit szeretne, mint aki játssza a szűzk...-t
2020. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus csaj. A férfiaknak mindig azt mondjáto, hogy nyuszik, mert nem mernek lépni.


De ha nektek kellene csak kimutatni a doglot, akkor annyra biztonságosan akarjátok csinálni, hogy 0.000001% esélye se legyen, hogy pofára estek, mert az ciki.



Nos kislány, azt kell tenned, mint bármelyik srácnak. Veszel egy nagy levegőt, megmondod a pasinak, hogy bejön, randizzatok, bármi, és ha lekoccol, akkor hidd el, minden férfi nevében mondhatom, túl fogod élni!

2020. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

5# szuper jó lenne ::))

Szerintem egy jó beszélgetés ahol kitárod a szíved, mindennel többet ér, kávé ,nyugodt környezet...ennyi.

Tereld a kapcsokati témára a beszélgetést és mond hogy keresed az igazit, én meg nem talált rad a NAGY Ő, ha nem bamba veszi a kapot.

De azért csipd ki magad :) kérlek írj ha sikerült. Köszönöm

2020. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
6: Heh? Ebből minden lesz csak egyértelműség nem. Ez olyan, mint amikor a nők sírnak, hogy bizony jó lenne találni egy rendes férfit, mint TE. -(Hahó, itt vagyok) -Nade ilyen nincs... Majdcsak találok valakit. Köszönöm, hogy meghallgattad ezt, olyan vagy, mint a tesóm" kb....
2020. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Markolj rá a...!
2020. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Paradox a kérdés 😂

"mutassam ki" úgy, hogy "ne legyen feltűnő".

Azt kérdezed, hogy hogyan lehessen látni úgy, hogy ne lehessen látni?


Bocsánat, hogy pont a te kérdésed kapcsán hozom fel, ne vedd magadra. Férfi társaim azt egyébként értitek, hogy ilyen tudatosságú nőktől függünk, és reméljük, hogy boldog párkapcsolatban lehetünk velük.

2020. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Minden férfi kedvence az "adtam a jeleket".


Mondjuk én még férfivel nem találkoztam -magamat is beleértve-, aki vette volna azokat a zseniális jeleket, amiket a csajok ilyenkor adnak :)

2020. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Ja, igen az "adtam a jeleket" :D

A csaj olvassa a Cosmóban vagy Joyban a "tuti" módszert, és egyszer megrezegteti a szempilláját a pasi előtt, mintha por ment volna a szemébe, aztán csodálkozik, ha a férfi ebből semmit sem ért.

Aztán csajos buli megy a sírás, hogy "töketlen pasik, gyávák kezdeményezni, pedig küldtem a jeleket!"

2020. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!