Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért kell zaklatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kell zaklatni még mindig, mert nem jöttem össze a barátjával 2 éve?

Figyelt kérdés

Szomszédom. Azóta k...rvázik,meg kiabál és még mindig pletykál, lejárat, figyelget, azóta sem száll le rólam a rothadék. Nem bírom már... Anyámék még be is engedik a házba, egyszer még fürödtem, bejutott a szobámba ia.



A barátja is egy barom, ő is zaklatott, mivel ez a kettő munkatárs, a szomszédom adta le neki, hol lakom, melyik az ablakom... Majdnem egy évig napi szinten autózgatott, követett, állt a ház előtt, rekord napi 20 volt, mikor megfordult itt.. Szánalom. Azóta felcsinált egy csajt, elköltöztek egy faluval arrébb, még terhes volt a lány, akkor is csinálta. Meg hazudozik rólam, még mindig, természetesen nem hitt nekem az egész családja sem, csak az autókat biztosították a zaklatáshoz...


Ez egy büdös nagy pletykás falu, idiótáknál, idiótábbakkal, az apja polgárőr és haver, korrupt az össze rendőr, azért nem fordultam hozzájuk. Semmit nem ér. Még azzal fenyegettek, hogy ők jelentenek fel engem...


2020. ápr. 5. 09:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és semmi közöm nem volt a gyerekhez, soha nem jöttünk össze (csak megdugni akart amúgy is), egyszer beszéltem vele életemben... Akkor is még a többiek elmentel italért, nyomtam a telefont, felnézek és ott ül velem szemben... Már akkor megkezdte a hazudozást, hogy más lánynak adtam ki magam stb. Nonszensz... Ennyi volt, utána zaklatott...
2020. ápr. 5. 09:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ne is vegyél tudomást a létezésükről. Az pedig már az ő bajuk lesz, hogy a semmire pocsékolják az idejüket.
2020. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Te hülye vagy 2# ez zaklatás, nem lehet csak úgy nem észre venni vagy nem magára venni. Menj rendőrségre bíróságra h zaklatnak tavoltartast kérsz, szedj össze minden amit eddig csinált ennek a fele is elég lesz arra h meg adják. Zaklat dolgokat terjeszt rólad stb stb ez már nem is a kisebbik fajta zaklatás már kóros és beteges.
2020. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Én már rég elhuztam volna a környékről.
2020. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj be a városi rendőrkapitányságra.
2020. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te sem vagy százas, hogy még nem jelentetted fel zaklatásért.

Kérj távoltartást a házatoktól.

mielőbb költözz el otthonról, amúgy, amint vége a vészhelyzetnek.

2020. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki keresse már meg és linkelje be az előzménysztorit, amit már kétszer is kiíírt a kérdező :D
2020. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy nem korrupt rendőrt vagy nyomozót és kérj segítséget.
2020. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!