Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok egy ilyen pua-ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Odamegy hozzátok egy pasi beetartva a 1,5 m távolságot és közli, hogy lázas, de nem a koronától, hanem a szépségetek hozta őt lázba. És a csinosságotok látványa koronázta meg a napját nem a koronavírus.

2020. ápr. 2. 15:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
83%
#38 - egyáltalán nem mindegy, hogyan szólít le. Semmi baj egy egyedi és kreatív leszólítással, de ez a fenti ez nagyon erőltetett, nagyon gagyi, és látszik, hogy egy előre megírt, sablon szövegről van szó, amit ki tudja, honnan kukázott, és minden szembejövőnek ezt mondaná. Mint bármilyen PUA-dolog úgy általában.
2020. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
87%

"Máskor meg azon rinyáltok, hogy “nem szólít le egy férfi sem” milyen gyávák a férfiak. A f...sz ki van veletek...

"


Ilyen béna szöveggel ne is szólítson le senki.

2020. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
75%

Engem még úgy tanítottak, hogy "ne állj szóba idegenekkel". Tehát válasz nélkül mennék tovább és valószínűleg a körmondata végét sem hallanám már.

Nekem nem ér annyit az, hogy egy Audiba üljek (de még egy Lambo sem érne annyit) és cserébe ilyen szövegeket hallgassak végig..

2020. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
89%
Emiatt ne aggódj, egy puásnak nem igen lesz Audija, Lamboja meg végképp nem. Miből lenne a pénz elmegy erre a nagyszerű tanfolyamra. :)
2020. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
62%
39-es ilyen típusú gyakorizó is van? Nem is tudtam, de most hogy emlegetve van biztos fog próbálkozni majd nálam is. Én nem találkoztam vele. Tényleg hisztis kislány típus. 🙂 Amúgy én nem szoktam foglalkozni a lepontozókkal. Sőt a pontrendszerrel se, mert nem érdekel. Nem gyűjtöm.
2020. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
76%

43-as engem is úgy tanítottak, sőt úgy tanítottak hogy ha a férfi nem köszön előre akkor nekem mint hölgynek nem illik előre köszönni. Vagy ha én mint holgy idosebb vagyok a masik holgytol akkor sem illik elore köszönni.

Tehat ha nem köszön és nem köszönök akkor nem azért mert bunkó vagyok.

2020. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
78%
42-es kroll kollektívan utálja a nőket és szerinte a nők nem ápolnák a társukat ha beteg lenne. Nincs értelme se megpróbálni magyarázni neki mert mindenbe beleköt. A nőgyűlölete mellett vajon hogy küzd meg a generációs különbségekkel és a generációs nyelvi különbségekkel? Vajon ezt tudja kezelni és tiszteli a masikat ha nem érti a nyelvezetét?
2020. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
28%
47-es, ezt miből vetted le, hogy utálom a nőket ?
2020. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
67%
Ezt 47-nek küldöm szeretettel: [link]
2020. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Pánikrohamot kapnék, félnék, hogy megerőszakol, és a következő ülésen elmesélném a pszichológusomnak.
2021. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!