Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok egy ilyen pua-ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Odamegy hozzátok egy pasi beetartva a 1,5 m távolságot és közli, hogy lázas, de nem a koronától, hanem a szépségetek hozta őt lázba. És a csinosságotok látványa koronázta meg a napját nem a koronavírus.

2020. ápr. 2. 15:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas az összes ilyen Humor Heroldos beszólás.
2020. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
93%

"a PUA-k legalább megpróbálnak rájönni mi kell a nőknek, hosszasan elemzik a nők tetstbeszédkultúráját, ismerkedési szokásait stb."


Hát asszem van még mit elemezniük. Persze ha a nők alatt az egyetlen magányos agysejttel rendelkező, alulöltözött szórakozóhelyi pitsákat értitek, akik két szép szó után lecopnak a vécében, akkor még sikeres is lehet a puáskodás.

2020. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
92%

"Meg is tudnátok indokolni, hogy miért "hajtanátok el?"


Nem vagyunk kötelesek megindokolni, hogy miért ignoralunk idióta beszolasokat.

2020. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem várnám meg, amíg végig mondja. Ez a duma annyira szànalmas. Eleve ciki egy ilyen mesterkélt csajozós duma, és nem hiszem el, hogy van olyan nő, akinél működik. Nem is értem, miért erőltetik egyesek.
2020. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a világon nincs sok nő akinek ez bejön...
2020. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, mert végig se tudná mondani. Én reflex szerűen kerülök ki bárkit, aki közelít hozzám az utcán, mert nem kérek szórólapot, nem adakozom a hadi árvák javára, nincs egy kis apróm se cigim, útbaigazítást nem vállalok és nem vagyok vevő a gáz csajozós szövegekre sem.
2020. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nevetségesen gyenge szöveget nyomnak a puások? Erre dobnak ki pénzt, akik részt vesznek ilyen tanfolyamon. Csodás! :) Egyik nőnek sem jön be az ilyen erőltetett csajozó szöveg.
2020. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
73%

Indoklás 13-as:


Nem vagyok betegség! Másrészt nagyon necc hogy a koronával próbál csajozni nem ettől lesz herceg a fehér lovon. Ha koronás herceg lenne mármint nem a betegségre gondoltam, és így támadna le akkor is ignorálnám látványosan akkor is ha 100 testőr próbálna terelgetni felé, az más kérdés ha udvarias lenne, őszinte és tetszene akkor nem bánnám de ez nem az a szituáció. Csak egy marha kínos fejet látna tőlem amin a nyűgösség és a menekülhetnék minden jele látszódna. Lehetne annyi esze hogy ne teremtsen kínos helyzetet. Harmadrészt meg ilyen dumától nem szépnek érezném magam hanem marha kínosan és elsüllyednék szégyenemben hogy csak ilyen szájhuszároknak jövök be és gyorsan távozni akarnék a hátsó ajtón menekülve eltünni vágynék ebből a sz*r helyzetből.


Negyedrészt nem tisztel mert nemcsak magát égeti, hanem engem is.


Ötödrészt nem ismer.

Nyílván én se őt, de ilyen duma után ne csodálkozzon h elkönyvelem d*gni vágyó macsó szájhuszár neeeee hercegnek.

Hatodrészt nem őriztünk együtt libát, hogy csak így ismeretség nélkül betanult dumával hülyét csináljon magából mert nem őszinte hanem előregyártott szöveggel próbál macsóskodni amit a gyakorin tesztel.


Hetedrészt nem vagyok szépművészeti múzeumi tárgy. De még csak korona ékszer sem.


Nyolcadrészt ilyen dumával azt gondolnám, hogy csak Sikló Janit akarja bejuttatni valahova ahova nincs engedélye.


Lehetne folytatni a sort de nem akarom.


Nem tudom honnan veszik ezt a h*lyeséget a pasik hogy érzelmi kötődés nélkül és ismeretség nélkül ilyen poént engednek meg maguknak. Kb. Parkapcsolatba szoktak poenkodni így.


Amugy a kezébe nyomnék egy Aspirint és tovább battyognék.

2020. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
71%
De amúgy ha tetszene akkor is nyűgös menekülős fejet látna csak és ignorálnám is. Mindennek meg van a módja egy introvertált típus pláne nehezen kezeli az ilyen középpontos szituációkat ahonnan legszivesebben a középpontból visszahúzodva a terem egyik oldalára menekülne. Nyilván egy extrovertáltnak lehet bejönne ez a duma de biztos jól kikacagná.
2020. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
12%
28-as és 29-es vagyok a 41%-os még szerencse hogy csak ez egy szám ha már a koronát emlegettétek, mert elkéne még egy not liked gomb hogy minimum 37%-os legyek máakülönben. 🙂
2020. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!