Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nektek milyen kikötèse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek milyen kikötèseitek vannak egy kapcsolatban? Mi lehet a kizáró vagy szakító ok?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok,szokások,amit nem toleráltok hosszú távon?Melyik az a típus ,aki szóba sem jöhet?

#kizáró ok #szakító indok
2020. ápr. 2. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

A lista végeláthatatlan.

Ha buta, igénytelen kinézetben, vagy viselkedésmódban, kommunikációban, nagyon kevés ismerete van a világról, mert nem tanult, nincs igénye a testi, szellemi fejlődésre, ezek miatt nem tudok felnézni rá,

beképzelt, holott ismereteim alapján abban a mértékben ahogy teszi, nincs mire,

megmarad kizárólagosan olyan alantas "hobbik" mentén mint, party-k, sorozatok, hamburger, haverok-foci-sör,

nincs válsztékos szókészlete ill. nem tartja fontosnak használni,

dohányzik, rendszeresen iszik, egyéb drogokkal él,

egyáltalán nem foglalkozik az egészésgével, pl. táplálkozásban, sportban,

elhízott, vagy nagyon vékény (nekem nem jön be)

hímsoviniszta,

rossz vele a szex, mert figyelmetlen, nem ért a testemhez, és nem is akarja megérteni, vagy túl félős az ágyban,

láthatóan legnagyobb problémája a nap folyamán, hogy merre görbül a tökéletesen belőtt haja (stb. egyéb külsőségeket túlnyomórészt előtérbe helyező jellem),

sok embert lenéz és ezt hangoztatja,

mindenapi szinten agresszív szóban vagy tettekben,

nem szereti a munkáját, de lusta változtatni,

a családjával él (én 28 vagyok, nekem ez már sok),

nagyon alantas számomra a zenei ízlése, vagy nem is érdekli ez a vonal,

ha mozi a téma, csak igénytelen mainstreem filmeket akar nézni, persze kizárólag szinkronosan,

nem szeret olvasni,

nem elég figyelmes velem, nincs ideje a kapcsolatra mert nagyon betáblázott egész héten, vagy nincs semmi önálló tevékenysége, folyton rajtam akarna lógni,

nem lehet vele magasabb szinten eszmét cserélni, ha van valami probléma, bezárkózik, nem tudja / nincs igénye rá, hogy kifejtse a véleményét,

megcsal / látom, hogy nem tartja igazán relevánsnak, hogy együtt vagyunk,

1-2 hónap után a korábbi hőszerelmes-meghódítalak típusból átvedlik "megszereztem, nem kell tepernem" stílusba,

nagyon féltékeny típus / egyéb nagyobb lelki problémái vannak, és ebből fakadó személyiség-ferdülései, amikkel semmilyen mértékben, vagy túl kis mértékben foglalkozik,

feleséget keres, mindenáron gyereket akar, lehetőleg minél hamarabb és ezt hangoztatja,

ja és, ha rendetlen, nincs igénye a tisztaságra a saját életterén, illetve kifejezetten imponláló, különleges tulajsonságának tartja, hogy ő bizony férfi létére főz, mos, takarít, és ezt hangoztatni kell!

2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Agresszív, hűtlen, rasszista/homofób

Illetve ha nagyon korlátozó, vagy féltékeny

Alkoholista

2020. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsal

Ha elveszti a munkáját és hosszú ideig nem keres újat és csak otthon lustul, házimunkába se segít be

Ha nélkülem hoz meg fontos, a kapcsolatunkat érintő döntéseket

Ha eligénytelenedik, elkényelmesedik a kapcsolatban és többszöri átbeszélés után se hajlandó változni

Ha iszik vagy más szenvedélybetegsége van

Ha agresszív velem vagy másokkal

Ha korlátoz bármilyen módon a szabadságomban, pl nem enged sehova, beleszól az öltözködésembe, stb

És hogy melyik típus alapból kizáró számomra? A magukat macsónak képzelő megmondóemberek.

2020. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Tiszteletlenség, a fejlődésre való törekvés teljes hiánya, a "minden mindegy", céltalan életmód, komoly kérdésekben megnyilvánuló politikai és etikai nézeteltérések, önállóság teljes hiánya, higiénia hiánya, ha nem támogat engem, a karrieremet, a terveimet, sőt, esetleg versenyezni akar velem ilyen dolgokban, ha túl sokat beszél, de kevés értelmeset mond, ha nem tud főzni.
2020. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!