Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nektek milyen kikötèse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek milyen kikötèseitek vannak egy kapcsolatban? Mi lehet a kizáró vagy szakító ok?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok,szokások,amit nem toleráltok hosszú távon?Melyik az a típus ,aki szóba sem jöhet?

#kizáró ok #szakító indok
2020. ápr. 2. 14:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Válóok
2020. ápr. 2. 14:28
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha nincs manikája.
2020. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hazugság, megcsalás, motiválatlanság munkában vagy magánéletben, agresszivitás, ápolatlanság
2020. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Féltékenység a kommunikáció hiánya agresszió (verbális és fizikai is nem csak az én irányomba) lenéző flegma stílus az empátia hiánya ha nem kedveli az állatokat ha nem akar gyereket ha függő (a kávét leszámítva) ha állandóan távol van ha munka kerülő ha igénytelen ha lusta ha türelmetlen az is gond ha munkamániás ha fanatikus (mindegy hogy vallás politika érkezés stb téren) ha mániás (pl tisztaság mánia étkezési gondok) ha komoly önértékelési zavara van ha folyton nyafog panaszkodik de tenni nem hajlandó ha tiszteletlen bunkó ha nem ismeri érti tartja az alap társasági normákat
2020. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Függőség (dohányzás, ivás, drog)

Távkapcsolat

Hűtlanség

Ha akármelyik exe jelen van az életében

Ha van gyereke

Ha elhízott

Ha folyamatosan haverkázni és bulikázni akar és nem bír felnőni

Ha gyereket akar

Ha bunkó, neveletlen, ösztönlény vagy erőszakos

Ha ostoba és nem lehet vele beszélgetni

Ha utazással és túlórákkal jár a munkája

Ha van priusza

Ha utálja a kutyákat és nem békélne meg egy ilyen háziállattal

Ha vegán/antialkoholista/ítélkező barom

2020. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanazok, mint amit az otos irt, annyi kivetellel, hogy a dohanyzas nem zavar, es az se, ha neha elvallalja a tulorat, de azert ne legyen rendszeres. Kutyak helyett meg a macskakat ne utalja. (Ugy eleve ne utalja az allatokat, de nekem macskaim vannak, igy ez fontosabb.)

Gondolom az alap dolgokat meg, hogy ne legyen szexista, konzervativ, lusta, mentalis beteg, stb nem kell kulon leirni.

2020. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem jönnék össze olyannal, akinek volt egyéjszakás kalandja, alkalmija, szexkapcsolata vagy ha prostihoz járt.

Szakító ok, megcsalás, hazudozás, tiszteletlenség/nem megbecsülés..

2020. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Szóba se jöhet és ha később derül ki, szakítóok, ha: hazudozik, játszmázik, korábban rendszeresen volt hűtlen/megcsalt, féltékeny típus, agresszív, tiszteletlen, bármiféle ambíció teljes hiánya jellemzi, irányítható, bólogató János akinek nincs saját véleménye, függő (ez lehet bármi), ha nem vállal felelősséget az életéért hanem mindenért másokra mutogat, vallásos, családcentrikus és gyereket akar.

Simán elnézem a dohányzást, a rendetlenséget, a zárkózottságot vagy azt ha nem szeret társaságba járni (ha engem nem akar tiltani tőle), a munkamániát egy bizonyos határig, ha volt korábban egyéjszakása, stb, még egy csomó dolgot fel tudnék itt sorolni, de a fentieket nem.

2020. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha azt vallja, hogy kutyának, macskának az udvaron a helye, akkor nem szeretnék hozzá alkalmazkodni, meg azt se szeretném, ha csak elviselné az életmódomat.

Elkövettem ezt a hibát, többé nem fogom.


Ha iszik vagy anyja/apja verte a másikat, akkor se kell.


Többé már azt se tudnám elviselni, hogy valaki a tulajdonának tekint. Írtátok itt többen, hogy nem viselitek el az exek jelenlétét. Hát nekem ezt se fogja megszabni senki. Főleg, hogy gyerek is van, de amúgy sem tűrnék ilyen fokú kisajátítást senkitől. Én nem is értem, minek képzelik magukat az emberek. Nem kérek az ilyen rabláncos beteg kapcsolatokból.

Általában szakítás előtt már évek óta nem volt szex a kapcsolataimban, szóval teljesen felesleges a hisztéria amiatt, hogy esetleg félremegyek vele, ha újra látom.

2020. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Kizáró okok: nyámnyilaság, határozatlanság, félénkség, tekintély nulla, tipikus “szerencsétlenség”, túlzottan nyálasság


Szakító okok: megcsalás, nagyfokú tiszteletlenség

2020. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!