Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bámulnak meg és köszönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg és köszönnek jó csajok, az átlagosak meg rám se néznek? Ez a tapasztalatom, évek óta.

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan jó pasi vagy, hogy azt gondolják, esélyük sincs nálad! Gondolom, ezt akartad hallani.
2020. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagos nő vagyok, de sosem bámulok senkit és nem köszöngetek vadidegen pasiknak. Ugyanis van tartásom. Ha a jó nőknek nincs, az ő bajuk, de szerintem ez csak kamu, mert akkor nem itt irkálnál, hanem a jó nődet dugnád.
2020. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a jó csajok rácsodálkoznak, hogy hogy lehetsz ennyire átlagos a sok jó pasi között, míg az átlagos lányok a jó pasikat nézik.
2020. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy átlagos, konzervatív nő nem szokott köszöngetni random idegeneknek, valószínűleg ők érettebbek a "vigyorgó, integető" társaiknál.
2020. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A szép lányok sokszor extrovertáltak, talán ezért.
2020. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam volna, ha nem tapasztaltam volna, akkor azt írtam volna hogy miért csak az átlagosak nézegetnek.

Az első fején találta a szöget. Köszi.

Lehet hogy a szép lányok inkább extrovertáltak, ezt is el tudom fogadni.

A többiről nem mondok véleményt gondoljon mindenki amit akar.

2020. márc. 31. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nálam fordítva van. Én nem vagyok jó csaj, és nem akarok senkivel összejönni, de a jó pasikkal kedves vagyok, mert ők biztos nem akarnak engem. Az átlagos pasik meg beérnék azzal, hogy kihasználjanak, így velük rideg vagyok.
2020. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
2essel egyetértve hozzá teszem, hogy fontos tudatában lenned, hogy Neked mit jelent a "jó csaj". Ha férfi lennék, nekem a hétköznapi farmer-pulcsis csajok tetszenek jobban, mint a rongyrázós, nagy részben (tehát nem mindenki) érdekember, provokatív nők.
2020. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akarnak a rajongó táborodba tartozni, mert van eszük.
2020. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!