Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt kell általánosítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kell általánosítani a mentális problával rendelkező nőket, mikor köztük is van rendes?

Figyelt kérdés
Olvasom itt sok hozzászólásban,hogy mikor elárulja valaki az esetleg jól kezelt,ès nem is látszó betegsègèt,egyből azt mondják nem akarnak vele ismerkedni.Tapasutalom a hètköznapokban,ès látok családanyákat,tanárokat,akik kezelve vannak ilyen-olyan pszihès problèmával,ès van fèrjük,párjuk ,munkájuk,gyerekük.Statisztikát nem tudok,mert lehet van köztük kötekedős,de nem mindegyik.Èn is szedek pszihiátriai gyógyszert,de akinek nem mondom,az lehet nem veszi èszre mi a bajom,csak esetleg annyit,hogy nem vagyok szürke.Mekem semmi gondom nincs ezzel a problèmával.Van párom,ès gyerekem.A munkahelyen sem szoktam vele fárasztani senkit.Ha valaki nem cseszeget jogtalanul,akkor azzal èn is normális vagyok.

#kikötès
2020. márc. 29. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert némelyik olyan, mint egy időzített bomba. Soha nem tudhatod, mikor változik a viselkedése, és ha fizikailag nem is jelent veszélyt másra, vagy magára, de mikor ránt lelkileg mélyre, vagy mikor hagy faképnél csak úgy. Sokféle mentális betegség van, de tapasztalatom a néhány gyógyszer is szedő ismerőseimmel, hogy hosszú távon nem elviselhető. Van, akinél 5 év ismerettség után jöttek a konfliktusok ebből adódóan.
2020. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez olyanokkal is előfordul ,aki nem pszihiátriai beteg .
2020. ápr. 16. 18:28
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet általánosítani.
2020. ápr. 16. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!