Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés téren, nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés téren, nőkkel ismerkedni nem merek, van valaki akinekem segítene?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok és már körülbelül 9-10 éve nem volt nekem semmilyen párkapcsolatom. A munkahelyen ahol dolgozom 3 éve sok embert megismertem. Volt akivel össze barátkoztam. Korábban volt minden, haláleset sérv műtét. Barátokkal elszoktunk járni bulikba de nagyon ritkán a másik hogy ők már 50 éves körüliek. Egy idő alatt teljesen depressziós lettem. Belefogtam kutyatenyesztesbe és nagyon jól mennek vele kapcsolatban a dolgok. Abba is csak azért fogtam bele hogy én azzal nagyon szeretek foglalkozni, lekötöm magam mert szeretem a kutyákat. Szoktam biciklizni, nagyokat szoktam kerülni azt azért csinálom hogy véletlen szerűen hátha találkozók egy lánnyal. Itthon is családon belül egyre több a veszekedés, kötöszködés és kiabálás. Én már úgy vagyok vele ezzel is hogy én egyszer elszökök itthonról. Kérdezték tőlem itthon is hogy miért nincs barátnőm vagy van-e valaki aki nekem tetszik, én erre azt mondtam nem akarom senkinek az életét tönkre tenni a körülményeim közt. Tatámnak a házával is én foglalkoztam és senki sem mondta azt hogy köszönöm szépen, semmi pedig nagyon sokáig foglalkoztam vele ameddig tényleg el nem kelt. Egyszer voltam pszichiáternél ő azt tanácsolta hogy költözzek új helyre, jó de kivel meg én évek óta Yorkshire terrier kiskutyákat nevelek. Egyre többet gondolok már a depresszióra nagyon szomorú vagyok. Keresem a megoldásokat hogy javítsak a problémámom de semmi. Itt a közelben sincs semmi szórakozási lehetőség még könyvtár sincs, semmi 3 kocsma kész ennyi. Kérlek segítsetek nekem!
2020. márc. 28. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló ambícióim, ami a társkeresést illeti, de pont a legrosszabb időszakban próbálkoznál meg ezzel. A túllihegett járvány miatt senki se valami beszédes. Ingerlékenyebbek, paranoiásabbak és agresszívabbak lettek az emberek. Én is ezért nem diákmunkázok (meg azért is, mert nincs), mert nagyon megváltozott az emberek mentalitása, amihez én személy szerint nehezen alkalmazkodok. Amíg diákmunkázgattam, autóstalálkozókra és suliba jártam, addig nekem is alakultak ki hasonló, kecsegtető kapcsolataim, mint neked. De most nem lehet ezeket gyakorolni. Várni kell csöndben, hogy mi sül ki ebből az egészből, de szerintem nyárra leapadhat. Addig is csináld becsülettel tovább a dolgaidat, mint eddig.


Ha meg lecsengett ez az egész, gyűjts össze pár havert, akikkel el tudsz menni a Szigetre, a Balaton Soundra, vagy bárhová, ahol vannak lányok is. Csoportban gyerekjáték ismerkedni, egyedül viszont nagyon nehéz a te korodban. A másik, hogy a te korodban már minnél előbb ki kéne szabadulnod az ősök fedele alól. Nem bántásból, ösztönzésből mondom ezt. A veled egyidős nőknek már az elvárásaik között szerepel, hogy független legyél valamilyen formában. Fejleszd az önbizalmad, mert amíg mutatsz félelmet, nagyon nehéz lesz ismerkedni. Egy jól megválasztott öltözködés, kisugárzás, és érdeklődési kör segíthet a legjobban rajtad. Ezek közül is a kisugárzás a legfontosabb (és nem kell ehhez jóképűnek, vagy gazdag richinek lenni), mert ha az igazán frappáns, akkor egy nő is szívesen le fog szólítani egy közösségi helyszínen. A kisugárzáshoz pedig a magas önbizalom tesz hozzá a legjobban.


Remélem nem vettél semmit se sértésnek, segíteni próbáltam, csupán elég sok embert láttam már én is, akik egyszerűen kifutottak az idejükből.

Te még időben vagy ha most (*khm a járvány után) lépsz a fejlesztésed érdekében.

2020. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőnöd először is. Egy nagy gyerek lehetsz a szó szoros értelemben. 33 évesen már nem elszökik az ember otthonról, hanem elköltözik. Elszökni tizenévesek szoktak.
2020. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lady Beth ***** válasza:
Neked tényleg kutyatenyészeted van?
2020. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!