Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy jobb viszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy jobb viszonyom lesz a házastársammal, mint édesanyámmal?

Figyelt kérdés
27 évesen még mindig a szülői házban élek. Remélem, hogy egyszer össze tudok sprórolni annyi pénzt, hogy tudjak valahol lakást, vagy házat venni a leendő párommal, feleségemmel együtt. Viszont Édesanyámmal vannak nagyon szeretetteljes pillantaink is. De nagyon tud szidni, és alázni is, és néha nálam is elszakad a cérna, és én is kiabálok üvöltözök, ne adj Isten tárgyakon vezetem le a feszültséget. Szükségszerű-e, hogy a feleségemmel is ilyen lesz a viszonyom? Nem szeretnék egész életemben így élni, csak a nőt lecserélni a képben. De sokan azt mondják, hogy a feleségemmel is olyan lesz a viszonyom, mint édesanyámmal. Az öcséim ki tudnak jobban jönni anyával, mint én, így biztos bennem is van a baj. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy költözzek el, ez nem igazán megoldható, főleg ebben a vacak gazadsági helyzetben, válságban.

2020. márc. 28. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges felnőttként az anyáddal élni. Természetesen más kategória, mint egy feleség.
2020. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mielőtt bárki azzal jönne, hogy költözzek el, ez nem igazán megoldható, főleg ebben a vacak gazadsági helyzetben, válságban."


Dehogy nem, a válság oda fog csapni az albérletáraknak. Az egyetemisták húznak haza, mondják fel az albérleteket, a nagyobb egyetemvárosokban olyan olcsó lesz a kiadó szoba, hogy csak na.

2020. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, szeretem anyukámat, és örülök, hogy itt van nekem. De mind a ketten temperamnetumos, akaratos makacs személyiségek vagyunk. Ő nagyon gyakorlatias, és mellé még tekintélyelvű is. Én meg kicsit rendetlen álmodozó, és elmélkedő ember vagyok. Így gyakran van köztünk súrlódás. Igyekszem jobban kezelni, mint régen, de nem mindig könnyű. A válságot mindenképp itt kell kihúznom, és még egy év szakmai tapasztalat legalább kellene, hogy tudjak normálisan a szakmámban váltani, és menni máshová, ha akarok. De nagyon kötődök a környékhez is ahol lakom, nem biztos, hogy annyira menni akarok.
2020. márc. 28. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz, olyan, miert lenne?!

De egyre vigyazz, mert akkor tenyleg. Nehogy olyan not valassz, aki bar kulsore nem, de egyebkent tiszta anyad!

Nagyon kivanom, hogy legyel onallo, kiszabadulj a mergezo kotelekbol, es tavolabbrol szerethesd anyukad.

Es ha a felesegedbe belekotne, ne hagyd magad! Ha igazsagtalan, a feleseged vedd meg.

2020. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szigorú anyukám volt mindenbe beleszólt, mindig kritizált, de hála elkerültem onnan a párommal és minden jobb lett. Ha sikerül elköltöznötök akkor minden problémát nektek kell majd megoldani nem fog bele szólni senki és szépen ki alakul.
2020. márc. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!