Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinál tényleg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál tényleg az a legfontosabb és csakis ez a fontos, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a legjoképűbb, de van nálam is rondább. Nem vagyok kövér sem, de kigyurva sem vagyok, 183cm/85 kg. Megfelelően stabil az anyagi hátterem, tanult ember vagyok 2 diplomám van és 5 nyelven beszélek. Igénytelennek sem mondanám a megjelenése ezt, mivel fontos számomra a higiénia. Ezek a dolgok mind eltörpülnek, ha a kinézete nem 10/10-es? Hanem,mondjuk 6-7/10-es csak? Ha 10/10-es lenne a külső akkor pedig lényegtelen lenne az anyagi hátteret illetve, hogy mennyire vagyok tanult?
2020. márc. 26. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-nek igaza van de 9-nek is hogy van egyfajta univerzális vonzoság! van is csak ez abban nyilvánul meg hogy ki mennyire ápolt és igényes! mindenki szereti ha a másiknak jó az illata, tiszta, ápolt, stílusos,

jól öltözött, férfinál sportos nőnél is a sportos de pl sokan azt is szeretik ha kicsit kerekebb :D

normálisan viselkedik nem úgy mint egy értelmi fogyi vagy mint az alja barbár...

a belső és amivel a külsőt megváltoztatja (igényesség, ápoltság) az ugyan olyan fontos!

ilyen pl a beszélőképesség szókincs intelligencia kisugárzás ápoltság stílusosság! ezek mind belső tulajdonságok

2020. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hol próbálkozol? Tinder?

Teljesen ugyan ezt látom, 6-7/10-es kinézettel a kutyának nem kell az ember. Vagyis de, aki lilára festi a haját, aki 165 centi és 90 kg, vagy akinek lányként olyan arcberendezése van mint egy fiúnak.


Kevés matchem akadt, és konkrétan 1 külföldi lánnyal sikerült beszélgetnem, a többiek nem is válaszoltak vissza az első! üzenetemre. (Nem, nem plázacicák voltak)

2020. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!