Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kinél maradjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kinél maradjon a kutya? Ha eddig nem volt neki fontos most miért lett hirtelen a legfontosabb?

Figyelt kérdés

3 évet voltunk együtt a barátommal és majdnem két éve van meg a kutyusunk. Együtt vettük, felesbe fizettük, mindig ugyanannyit költöttünk rá, de én foglalkoztam vele többet, neki annyi volt a foglalkozás, hogy este levitte 5 percre. Hozzám ragaszkodik jobban, így nyilván mellettem lenne jobb helye.

Azért lett vége a kapcsolatnak, mert a munkája a legfontosabb számára, sose leszek az első helyen. Azt állítja, hogy nagyon szeret és kell neki valami (pontosabban valaki), aki erre az elmúlt 3 évre emlékezteti. De a kutyánknak nem ez a szerepe, nem ezért van nekünk. Nem lesz rá ideje, ha 7 napból 6 napot 12 órázik és az 1 szabadnapján is állandóan maszek munkát vállal.

Nagyon fáj, hogy elveszítem őt, nem bírnám ki, ha a kutyust is magával vinné.


2015. dec. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne add ilyen embernek a kutyad. Az allatvedoket hivd fel es magyarazzak el neki, h neki ne legyen senkije, meg egy novenye se.

A kutyad ne add senkinek.

N

2015. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki törődött jobban a kutyával szerinted? Ha te nevelted úgymond, akkor téged illetne,és muszáj tisztázni vele, hogy neked több időd is lenne a kutyusra.


Egy kutyusnak csak egy igazi gazdája van, és leírás alapján az te vagy. 12 órázás és napi 5 perc séta mellett, szegénynek kín lenne az élet...


Állj a sarkadra és tartsd meg te a kutyust!

2015. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
"Szakítás után kinél maradjon a kutya?" Ugy beszélsz rola minha válási árvárol volna szo. Ne ess már ennyire tulzásba!
2015. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tud vele foglalkozni és hozzád ragaszkodik jobban, akkor nálad jobb helye lenne. De ez: 'Nagyon fáj, hogy elveszítem őt, nem bírnám ki, ha a kutyust is magával vinné.' ugyanolyan önzőség mint amit ő állít. Ilyen alapon ő is mondhatja ugyanezt. Sőt mondja is, de azt bezzeg lehrrugod, ami kicsit igazságtalan.

Amúgy meg kinek a nevén van a chip, oltási könyv esetleg a szerződés?

2015. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ő nevén van minden. Nem önzőségből szeretném, hogy velem maradjon a kutya, hanem mert nagyon szeretem.
2015. dec. 10. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az ő nevén van, és ez eszébe jut, akkot bizony jogosan viheti el a kutyát.
2015. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!