Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinál tényleg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál tényleg az a legfontosabb és csakis ez a fontos, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a legjoképűbb, de van nálam is rondább. Nem vagyok kövér sem, de kigyurva sem vagyok, 183cm/85 kg. Megfelelően stabil az anyagi hátterem, tanult ember vagyok 2 diplomám van és 5 nyelven beszélek. Igénytelennek sem mondanám a megjelenése ezt, mivel fontos számomra a higiénia. Ezek a dolgok mind eltörpülnek, ha a kinézete nem 10/10-es? Hanem,mondjuk 6-7/10-es csak? Ha 10/10-es lenne a külső akkor pedig lényegtelen lenne az anyagi hátteret illetve, hogy mennyire vagyok tanult?
2020. márc. 26. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl merevnek tűnsz. Szerintem inkább az a baj, hogy nem vagy jó társaság, nem vagy szórakoztató, laza
2020. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

7/10-es kinézettel és normális (mármint szerintük: önbizalommal teli, asszertív, stb) személyiséggel, valamint a fent leírt egzisztenciával már bőven jó vagy a legtöbb nőnél. Ha az a 7 inkább 6, akkor nehezebb. Jóval nehezebb.

6 alatt pedig üdv a klubban.

2020. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

A higiénia ALAPVETŐ. Ha ezt, mint kiemelendő pozitívumot említed magaddal kapcsolatban, na, azzal selejtezted ki magadat végképp a normális embereknél.

Ja, a diplomáid számának meg eléggé ellentmond az írásképed, khm, khm.

2020. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, de nem tudom, ez miért meglepő. Alapból nem értem ezt a számozgatást, nekem nincs olyan, hogy tetszik, meg jobban tetszik. Csak tetszik vagy nem.
2020. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es valaszt irtam volna magam is.
2020. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, egyet kell, hogy értsek az első válaszolóval.
2020. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már sokszor elgondolkodtam azon, hogy végülis minden mindegy, mert viszonyítás kérdése. A lényeg, hogy a nőnél szóba jöhetőeknél jobb, vagy legalább olyan légy. De egyébként is: Egy átlagos izomzattal testépítők között nem leszel sikeres, de átlag emberek között pedig kifejezetten izmos leszel. Szóval minden viszonyítás kérdése, környezet és a téged körülvevő emberek kérdése, csak nagyon kis részben függ attól, hogy te magad milyen vagy. A gettóban kőgazdag, az oligarchák között meg atomcsóró vagy. És te magad ugyanaz vagy, csak a környezeted változik.
2020. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a fő probléma itt az hogy nagyon merev vagy valszeg nagyon rágörcsöls és nem is tudsz a lányokkal jól beszélni... amugy az ápoltság nem abból merül ki hogy higiénikus vagy... ez azt jelenti hogy adsz a megjelenésedre a divatodra a stílusodra!

és ennél is nagyobb baj hogy mind csak a külsőségekről beszéltél eddig! a belső szintén nagyon fontos szóval vagy az hogy nagyon rossz helyen keresgélsz vagy pedig a belsőd egyenlő a nullával!

amugy nincs olyan hogy 10/10! a szépség az relatív! ez annyit tesz hogy mindenkinek más és más szóval nincs tökéletes max csak egyetlen egy személynek aki halálosan szerelmes az illetőbe!

2020. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: Valamennyire igazad van, de valljuk be lesz olyan ember, aki 100ból 92nek tetszeni fog és lesz, aki pedig ugyanennyiből 92nek nem tetszik. Tehát mégis kell létezzen egyfajta "univerzális vonzóság".
2020. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: de az csak az első benyomást határozza meg. Utána a vonzóság mértéke még ezerféle mértékben és irányba változhat, az illető metakommunikatív és verbális megnyilvánulásaitól függően.
2020. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!