Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hogyan javíthatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan javíthatnék a ronda külsőmön?

Figyelt kérdés

Lapátfogak fogkövekkel, ragyás arc, csímbókos göndörnek tartott hajszerű sörény a fejemen, és még plusz 75 kiló a 170 centis magasságomhoz.


Hogy javíthatnék ezeken?


25/L


2020. márc. 24. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Fogorvos, kozmetikus, bőrgyőgyász, fodrász, egészséges életmód, sport
2020. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. márc. 24. 15:53
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Keress egy hasonló pasit és csináljátok együtt, így az igazi :). Előtte utána képek egy remek kezdet, erőt adtok egymásnak stb.

Fogorvos, fogszabalyzo, arc tisztító, stb stb. Mindenre van megoldás csak tenned kell érte. De egy képpel lehet több és jobb tanácsokat tudunk meg adni, latod meg trollok sincsenek mindenki segíteni van itt :)

2020. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogkövet sztk alapon ingyen leszedik.

Kozmetikus segít az arcodon, de otthoni kozmetikumokkal is tudsz segíteni.

A hajadat meg egy jó fodrász hónapokra elintézi, kiegyenesíti, de ezt is megteheted magadnak.

Azért ezek amúgyis sok nőnek alap igényesség kérdések. Egy jó minőségű hajvasaló, arctisztítók mindennap.

2020. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
10 kiló fogyás tíz hét alatt megvan, ez a legkevesebb. Szerintem ha bármit akarsz az élettől akkor kezdj hozzá, különben lemaradsz a legszebb éveidről.
2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én kamasz korom kezdete óta küzdök a pattanásokkal és mindent, tényleg mindent kipróbáltam amit a boltokban kaptam, vagy neten olvastam. A mostani párom viszont adott egy sima hagyományos baba szappant, legdrágább helyeken is 300ft körül van. Azt mondta, hogy régen ő is nagyon pattanásos volt, de ez segített neki. Nekem is szépen levitte a pattanásokat, még mindig vannak, de sokkal kevesebb. A bőröm meg nem olyan zsíros mint eddig volt. A hajad végeire pedig ajánlott hajolajat használni. Kevésbé fog töredezni. Nekem a sok szőkítés tönkre tette a hajam, és piszok sokat kellett költenem rá, hogy újra szép legyen. A keratin kezelés sokat segített rajta, és hogy 2-3 havonta vágatom a végeit.

A körzeti fogorvosnál ingyenes a húzás, tömés, gyökérkezelés és a fogkőleszedés, imádkozz, hogy a te körzeti fogorvosod jó legyen mert akkor ingyen megúszod. Az én körzeti gyerek majd felnőtt fogorvosom nagyon durván megkínzott, és szarul is dolgoztak. A mostani fogorvosom viszont eszméletlen jól dolgozik.

2020. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!