Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem nézek ki annyira jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki annyira jól akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincs olyan kinézetem amilyen azoknak a fiúknak van akiknek van barátnője. Meg nem is tudok könnyen ismerkedni.

Így sosem lehet barátnőm?


2020. márc. 22. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Fogjad rá, ha az jobban esik, mint szembesülni a tényekkel.

Nem egy csúnya, túlsúlyos srácot ismerek, akinek már sok barátnője volt.

2020. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves vagy?


Nincs olyan csúnyának tartott, vagy hitt fiúm, férfi, aki ne találna magának, akár bombázó nőt, barátnőt, feleséget.

A személyiséged kisugárzása a fontos. Ápoltság, műveltség, humorérzék, férfias magatartás.

2020. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért milyen külseje van azoknak a férfiaknak, akiknek van barátnője? Persze, amennyiben az Instagram modellek jelentik a mércét, akkor más a helyzet, de a valóságban nem a külsőd az elsődleges oka annak, hogy egyedül vagy. Menj nők közé, és sokszorosára fog nőni az esélye, hogy párt találj, nem is feltétlenül kell ennek lennie az elsődleges célnak, csak ismerekedj úgy, mintha barátkoznál, sokat fog javítani a szociális készségeiden.
2020. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Közhelyes de egy fokkal vagyok szebb az ördögnél. Igényes vagyok magamra, egzisztenciálisan stabil vagyok és nem vagyok egy rinya gép ennyi kellett nekem, hogy legyen kapcsolatom.
2020. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
De ha keresel legalább nettó 380-400 at mérnökként és próbálkozol, akkor mindig lesz nőd. Amúgy ja, nehéz ez a dolog.
2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

> De ha keresel legalább nettó 380-400 at mérnökként és próbálkozol, akkor mindig lesz nőd. Amúgy ja, nehéz ez a dolog.

A háromszorosát keresem, és nincs nőm. :)


Kérdező: de, lehet. Viszont nagyon sokat kell próbálkoznod, és bizony készülj fel a rengeteg elutasításra -- kedvesre és bunkóra --, a hirtelen eltűnésekre, arra, hogy sokszor többedik leszel a sorban, stb. Lehet barátnőd, de nem lesz egy fáklyásmenet.

2020. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A rondáknak is van barátnőjük...

Mindig csak a kifogás.. változtatni kéne, nem kifogásokat keresni meg nyavalyogni.

2020. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl könnyen lesöprik itt ezeket a nyomorokat. Én is ismerek olyan hapsikat akik nem nagyobb számok mint én sőt nincs is olyan egyéni skilljük amiben jobbak lennének nálam. Mégis van jó csajuk nekem meg nincs. Valamit jobban csinálnak? Nem. “Csak” egy stáb dolgozik alájuk... tudjátok az “ismerősök hoztak minket össze” féle történet. Gondolom a kérdező is magányos farkasként igyekszik iparkondi. Volt hogy egy ilyen csajtól megkérdeztem hogy “figyu ha Zoli szárnysegédek nélkül, xy házibuliján kívül egy buszmegállóban egymaga szólított volna le... szóbaálltál volna vele?!” A lány nem leintve nevetett hanem ingerülten felcsattant a kérdés hallatán ... vagyis frankó volt amit kérdeztem
2020. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem itt a válaszolók egy részét. Naponta jönnek a kérdések, hogy ilyen és olyan srácok kiírják, hogy nem néznek ki jól és ezért nem találnak barátnőt. Ti meg ideírjátok mindig, hogy a világ legrondább férfija is biiiiztooooos talál barátnőt, csak legyen normális. Ha meg egy srác leírja, hogy normális, akkor egyből írogatjátok, hogy ő biztos egy olyan magát kedvesnek tartó, incel srác... :D

Vegyétek már észre, hogy tényleg egy csomó srác a kinézete miatt nem talál barátnőt. Egy részük pénzzel vagy izommal még tud kompenzálni, de sokan semmivel. Nekem is van pár ilyen srác ismerősöm. Teljesen normális a személyiségük, de a kutyának sem kellenek, mert szegények nagyon nem néznek ki jól.

2020. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos igen, a belső pedig lósz@rt sem számít: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!