Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még használják az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még használják az emberek a Tindert?

Figyelt kérdés

Pár napja beregisztráltam, és alig volt matchem. Korábban sokkal több volt. Lehet hogy a vírus miatt sokan abbahagyták?

Vagy már alapból nincsenek ott annyian?


2020. márc. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert végre vége a férfitöbbletnek! Meghaltak és/vagy visszahúztak külföldre!
2020. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
alapból többen fognak majd lógni a neten...de lehet, hogy nem a tinderen
2020. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, h te vesztettél a vonzosagodbol.
2020. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vírus miatt amúgy
2020. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még mindig vannak
2020. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkent a matchek száma, rengeteg egyetemista hazament, egyébként viszont nem értem, mindenki "ráér"
2020. márc. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ráér", de mi értelme van neten csetelgetni, ha személyesen úgyse tudtok találkozni, vagy csak majd max jó soká mire ez lecseng? Semmi. Lehet beszéltek egy hónapon át, aztán végre találkoztok és 5 mp alatt kiderül hogy nem is tetszetek egymásnak.
2020. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!