Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért öregednek ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öregednek ilyen hamar és látványosan a nők? Amikor a férfiak általában még 45 fölött is sármosak maradnak.

Figyelt kérdés

Unatkozok a karanténben, így megnéztem újra a Csillagok Háborúja összes részét. A nők már nagyon hamar, 30 körül öregszenek és már nem lesznek olyan vonzó "csajok" mint eddig, hanem már "asszonyok" lesznek, ami egy kicsit sem vonzó. Leia hercegnő a Birodalom Visszavág-ban 27 évesen még fiatalos volt, a Jedi Visszatér végefele 30 évesen már látszanak az arcán a ráncok, és az egész kisugárzása átalakul.

Miközben a férfi szereplők, pl. a valóságban nála 14 évvel amúgy is idősebb Han Solo egész végig változatlanul sármos és vonzó marad mind külsőre mind kisugárzásra.


Miért van az, hogy a nők ilyen hamar elvirágzanak? Bezzeg a férfiak szinte örökre vonzók maradnak? Így jó hogy nagy a verseny a 20-as csajokárt, bezzeg a 20-as pasikért a kutya sem kapkodik.

Miért van ez így? Nem igazságtalan ez, ránk, 20-as éveiben járó férfiakra?


2020. márc. 20. 13:14
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%
Pont a férfiak azok,akik már 30 éves korukra lelakottak lesznek.Na jó nem mind,csak a 90%-uk.
2020. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hol élsz, én 25 és 40 közötti nőkön nem sok eltérést veszek észre. A filmvásznon egyáltalán nem, a való életben meg inkább a palikat látom hasasodni, őszülni, kopott szakállal, kopaszodva, virsli ujjakkal meg szőrös tokával.

22 éves vagyok, 30 fölött egy férfi sem tetszett, mert undorítóan néznek ki Magyarországon. Ellenben sok 30-as, 40-es nőnek, egyetemi női oktatónak van kellemes illata jól áll neki a blézer, csinosan sminkel és jól néz ki, mert van pénze rá. Én nem félek attól, hogy olyan nővé "fogok elvirágozni", mint ezek a nők. Erősnek és szépnek tűnnek a szememben, akikre szívesen hasonlítanék. És ha emellett még az is megadatik, hogy levakarhatom magamról az ilyen kanos kis hülyegyerekeket, akikkel tele van az inboxom instán és Facebookon is, akkor még boldog is leszek, hogy nem kellek mindenkinek. Végre békében lehetek és kimehetek csinos ruhában anélkül, hogy le kellene hajtanom a fejem és elviselnem a cüccögést meg a béna próbálkozásokat.

2020. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom: meghagyom neked a sármos 45+ férfiakat, én meg inkább hempergek a neked nem kellő 30 éves nőkkel. Mindenki nyer.
2020. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Carrie Fisher sajnos túl korán lett híres, ő maga is bevallotta, hogy gyakorlatilag a kezdetektől élt tudatmódosító szerekkel (A Birodalom visszavág-ot végigkokózta, lehet, hogy végig is itta), többek között EZÉRT is:


[link]


Szóval az általad oly annyira kultivált Ford lényegében használta az általa befűzött, nála másfél évtizeddel fiatalabb, tapasztalatlan nőt, aki a gyerekkora és szülei miatt már alapból traumatizálva volt, gyakorlatilag az önértékelési zavarok élő szobra (még ha ez az általa játszott szereppel szöges ellentétben is volt).

2020. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%
Furi 30 éves nő vagyok, de még sokszor elkérik a személyimet. Sokan hiszik azt is h öregítem magam mikor mondom a korom. Ez nem nemek szerinti dolog, hanem genetika+ életmód!
2020. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
92%
Más (irreálisabb) a szépségideál a nők felé. Egy férfi ősz hajjal, enyhe sörhassal, ráncokkal is "sármos, egy nő meg nem.
2020. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
79%

Hát sajna a legtöbb férfit nem lehet Harrison Forddal összevetni. Bár 50 évesen már nem annyira jött be. Ettől függetlenül életem egyik nagy szerelme, de komolyan, teljesen oda voltam érte tinédzser koromban.

Egy 50 éves férfi valóban lehet őrületesen vonzó, ismerek is ilyet. Egy 50 éves nő már erősen fonnyad. Ez van sajnos.


Ez a Harrison Ford meg egy ba...rom volt, rondábbnál rondább nőket vett feleségül, ez az utolsó nője meg nem elég, hogy ronda, még unszimpatikus is. Ezt a gyönyörű kislányt meg tönkretette. Vannak ilyen se...ggfejek. Szerintem hulla szerelmes volt Carrie Fisherbe és azért menekült ki a kapcsolatból, mert egy nárcisztikus személyiségzavaros, aki menekül a szerelemtől és az intimitástól. Erre kellettek neki a ronda feleségek.

2020. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl nem tetszett Han Solo, se idősen nem tetszik a Harrison Ford, egész más típus tetszett mindig. Úgyhogy kérdező, furcsa hogy neked férfiként ennyire tetszik hogy képes vagy kiírni róla egy kérdést...
2020. márc. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy jobb életszínvonalú országra ez igaz, de ahol a minimálbér min. 80%-a elmegy lakbérre, ott nem.
2020. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
35%
Nem a fizikai öregedés gyorsaságáról van szó, mert szerintem ráncosodás, külső tekintetében a két nem nagyjából egyforma gyorsan öregszik. Hanem arról, hogy eltér a társadalomban uralkodó női és férfi ideál, hogy milyen külsővel tartanak valakit vonzónak az ellenkező neműek. Ennek az eltérő ideálnak nemcsak és nem is elsősorban a média az oka, hanem sokkal inkább tudattalan biológiai ösztönök. A párválasztás mögött igazából az a fő tudattalan szempont, hogy ki az, akivel a genetikai sokszorozódásomat maximálhatom. Egy nő nagyjából 25 évig alkalmas gyerekszülésre, ezért egy 20 és 50 közötti férfi számára akkor van a legtöbb gyerekre (legtöbb genetikai másolatra) esély, ha 18-20 éveset választ. 30 fölötti nő választása már mindenképpen kompromisszum ebből a szempontból. Ez a szempont a férfiakba öntudatlanul bele van kódolva, akkor is, ha tudatosan nem akarnak 15 gyereket. Ezzel szemben egy férfi még 35 és 60 éves kora között is nemzőképes, azaz ha egy fiatal nő 35 éves férfit választ, azzal a saját genetikai másolatainak a maximálását alig csökkenti. Tehát a nőkbe nincs belekódolva az, hogy ideálisan csak fiatal férfit válasszanak. Nem szabad elfelejtenünk, hogy a fajunk 200 ezer éves, s ebből 190 ezer év ősközösségi társadalmakban zajlott, a férfiak egész nap vadásztak, otthon pedig női közösségek nevelték a gyerekeket. Így nem volt nagy gond, ha egy férfi mondjuk nemzési tevékenység után nem sokkal meghalt, a gyerek így is, úgy is felcseperedett. Ha viszont a nő halt meg szülés után nem sokkal, nem volt kinek szoptatni a gyereket, így az jó eséllyel elpusztult. A nők fiatalsága és életereje tehát jóval fontosabb volt a szaporodáshoz, mint a férfiaké.
2020. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!