Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz barátom?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok, nem is csúnya és ezt nem nagyképűségből írom, csak azért mert elég sok fiú akadt volna, ha akartam volna. Viszont maximum bulikban csókolózok valakivel, egyébként sosem feküdtem le senkivel. Aki nekem tetszene vagy először nem is de utána megkedvelem az eltűnik, egy csalódás lesz az egész, és már nagyon unom, hogy mindig ez történik. Szerintetek találok valaha nekem megfelelő embert? Nem nagyok az elvárásaim, mégsem jött még el az a bizonyos ember, akivel kapcsolatban lettem volna. Mit kéne még tennem?
2020. márc. 18. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na most olvassuk el a kérdést HÁROM szó megváltoztatásával :D


"Valaha lesz párom?


Átlagos fiú vagyok, nem is csúnya és ezt nem nagyképűségből írom, csak azért mert elég sok lány akadt volna, ha akartam volna. Viszont maximum bulikban csókolózok valakivel, egyébként sosem feküdtem le senkivel. Aki nekem tetszene vagy először nem is de utána megkedvelem az eltűnik, egy csalódás lesz az egész, és már nagyon unom, hogy mindig ez történik. Szerintetek találok valaha nekem megfelelő embert? Nem nagyok az elvárásaim, mégsem jött még el az a bizonyos ember, akivel kapcsolatban lettem volna. Mit kéne még tennem?"


Na mit kapna egy ilyen kérdező?

Hülye incel, f#szért siránkozol itt, get a life or kill yourself :D


Na, már csak ki kéne találni a női megfelelőjét az incelnek.


Amúgy más isa észrevette hogy az utóbbi 1-2 hónapban ugyan ritkásan, de nő a "Nem találok párt" féle kérdések száma huszonéves csajoktól?


Na mi van? Beütött nálatok is a XXI. század? Mégsem megy akárhol ismerkedni, mert a pasik már hagyják a fenébe az ismerkedést, lévén a 90%-ukat átlag alattinak ítéli a szebbik nem?

2020. márc. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!