Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz barátom?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok, nem is csúnya és ezt nem nagyképűségből írom, csak azért mert elég sok fiú akadt volna, ha akartam volna. Viszont maximum bulikban csókolózok valakivel, egyébként sosem feküdtem le senkivel. Aki nekem tetszene vagy először nem is de utána megkedvelem az eltűnik, egy csalódás lesz az egész, és már nagyon unom, hogy mindig ez történik. Szerintetek találok valaha nekem megfelelő embert? Nem nagyok az elvárásaim, mégsem jött még el az a bizonyos ember, akivel kapcsolatban lettem volna. Mit kéne még tennem?
2020. márc. 18. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Várni. :) Csak ennyit. Hidd el, ha elérkezik a srác, akivel le szeretnél feküdni, azzal tovább is akarsz és fogsz majd menni a csóknál. Érezni fogod, hogy akarod, attól lesz majd különleges - azaz pont olyan, amilyennek lennie kell.
2020. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyitott szemmel járni, észre venni és pl tudtára adni a kiszemeltnek, h létezel. Ez jó kezdés lehet.
2020. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Na megjöttem. Hun vótá má eddig Asszony? 32F
2020. márc. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Írj nekem beszélünk.
2020. márc. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak rajtad múlik, írtad h vannak jelentkezok néha kavarsz másokkal nem is vagy csúnya stb. Szóval nagyon is közel vagy hozzá, nem úgy mint akinek ezek közül semmi se jön össze. Megfelelő társat találni nehéz mert iszonyat sok a rossz ember, de nem lehetetlen. Ne add fel, folytasd tovább és majd megtalalod, kitartás. De még véletlenül se menj bele olyanba amit nem akarsz, és ne legyél.olyannal aki melett szenvedsz mert hidd el annál az is sokkal jobb hogy ha egyedül vagy. Szeresd magad, sportol érezd jól magad a bőrödben és ne stresszelj ezen mert csak rosszabb lesz. F/26
2020. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Figyu, a karantén utàn szerintem bàrhol talàlsz, élőben is 😁


Ettől függetlenül szerintem elég fiatal lehetsz. Nem vagy elkésve semmivel. Ahogy fentebb írtàk, jàrj nyitott szemmel. Én azért az emberismeret fejlesztését is javasolnàm, még jól jöhet.

2020. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még fiatalnak véllek a leírtak alapján, így várj: tanulj, gondolkodj, ismerkedj a világgal, és rád talál majd valaki.
2020. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, nem lesz. Eddig is csak rajtad múlt.
2020. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lessz persze,írj nekem beszélgessünk kicsit.
2020. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hamarosan. Vagy nem...
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!