Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél ismerkedéskor hátránybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ismerkedéskor hátrányból indulok ha nincs diplomám?

Figyelt kérdés

Most komolyan kérdezem. Az ezzel kapcsolatos statisztikák azt mutatják hogy a diplomás férfiaknak a legjobbak a pártalálási esélyeik, és a legrosszabbak a csak 8 általánost végzetteknek.


Engem érdekelne a szakmám , de inkább szerzek még érettségit és egyetemre is járok, ha ezen tényleg komolyan múlhat hogy lesz e barátnőm és később feleségem.



2020. márc. 17. 21:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ez is igaz!
2020. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem érdekel hogy kinek milyen iskolája van. Nem jelent számomra semmit.
2020. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

Ha ügyes a szakmájában, pl egy jó asztalos, aki szereti is csinálni, akkor kit érdekel. Suttyó ne legyen, meg azért alapvető dolgokkal legyen tisztában. Pl van egy ismerősöm, menő egyetemen diplomázott, 5 percig nem lehet kibírni a társaságában akkora bunkó, EQ -10, közben azt hiszi a bántó poénjaira, hogy vicces.

Vannak viszont nem diplomás ismerőseim, akiknek helyén van az eszük, nem ezen múlik... de azért tényleg ne 8 általánosa legyen :D

2020. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nincs bajom a szakmával sőt de egyrészt ha nem csinálsz érettségit bezárul a világ hisz szinte mindenhova kell így ezt szerintem butaság eljátszani. Másrészt ha abba a közegbe ragadsz ahol most még kitűnsz hiába lennének jobb képességeid vagy hiába vagy most még értelmesebb mint az ottani átlag le fognak húzni a szintjükre rövid idő alatt.

Az írásod alapján nincs baj a képességeiddel ami szuper alap de ha átveszed a környezeted viselkedését (márpedig mindenki átveszi előbb utóbb) akkor már semmi esélyed nem lesz értelmes nőnél. Nem a diploma hiánya miatt hanem mert ugyanolyan suttyó leszel mint a többi gyári munkás.

Mielőtt valaki félre érti nincs velük bajom de tény hogy a többség közel se bír olyan kommunikációs készséggel olyan szókinccsel vagy csak hasonló normákkal mint egy tanult ember aki olyan munkát végez amihez kell a logika a társadalmi normák ismerete betartása a fejlődés a plusz képzések stb. Egyszerűen azért mert megragadnak egy szinten valahol 18 évesen és ebben csak erősítik egymást.

2020. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha dolgos a személy, akkor nem zavarna.
2020. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az a hátrány, ha nincs pénzed. A diplomás emberek pedig átlagban gazdagabbak, mint a diploma nélküliek.
2020. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
2 diplomám is van, és leszarnak a nők. Mondjuk én is őket. 😂
2020. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a legtöbb pasi már attól idegbajt kap, ha egy nő csak egy fokkal képzettebb,vagy egy fokkal jobban keres, vagy akármilyen módon sikeresebb nála. Na meg sok nő valamilyen értelemben feljebb választ, ha nem kinézetre, akkor presztizsre, vagy végzettségre. Úgyhogy azért néz ki így a statisztika.


Én azért elég sok családos embert látok,akiknek nincs diplomájuk.

2020. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ezt hasznaljak bunkosag fokmeronek. Aztan a fiatal generacio kozott mar annyi neszesemmi diplomas ostoba ember is van. Generacio fuggo. Regen meg erettsegi nelkuli szakmunkasok is intelligens, muvelt emberek os lehettek siman.

A fenykepes tarskereson, ahol nincs ilyen keresesi filter, egy normalis no pofara latja, hogy valaki egy kulturalt pasas.

2020. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha művelt, intelligens nőt szeretnèl akkor te is legyèl az. Hogy ezt hogy éred el a te dolgod. Iskolai tanulással vagy önkèpzéssel. Van szakmunkàs haverom aki történelemből lepipàl bàrmely tanàrt.
2020. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!