Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél ismerkedéskor hátránybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ismerkedéskor hátrányból indulok ha nincs diplomám?

Figyelt kérdés

Most komolyan kérdezem. Az ezzel kapcsolatos statisztikák azt mutatják hogy a diplomás férfiaknak a legjobbak a pártalálási esélyeik, és a legrosszabbak a csak 8 általánost végzetteknek.


Engem érdekelne a szakmám , de inkább szerzek még érettségit és egyetemre is járok, ha ezen tényleg komolyan múlhat hogy lesz e barátnőm és később feleségem.



2020. márc. 17. 21:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem a diploma megléte vagy meg nem léte a hátrány, hanem önmagában az intelligencia hiánya. Aki nyolc általánost végzett az nem valószínű,hogy egy okos ember.
2020. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha értelmiségi nőt keresel, mindenképpen! Én legalábbis úgy gondolom.
2020. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

# 1


Szóval akkor nem tévedek ha azt mondom hogy a 8 általánost végzett szinte tuti hogy nagyon együgyű és így lehetetlen az egy értelmi és érzelmi szinten mozgás ugye? Legalábbis én ezt gondolom.

2020. márc. 17. 21:38
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem van diplomám mégis le se sz**nak a nők...
2020. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

# 2


Azóta gondolkodom ezen amióta járunk gyakorlatra egy gyárba és nagyon idegen tőlem az a primitív, suttyó, ízléstelen viselkedésmód ahogy az ottani leendő kollégáim és osztálytársaim viselkednek, beszélnek.


Megmondom őszintén hogy szégyenlem magam a társaságukban.

Úgy érzem sokszor lejáratnak.


Pl. beszélgetek a HR-es hölggyel aki a cégen belüli szakmai képzésekkel foglalkozik, erre röhögnek hangosan kantinban, meg ordítanak hogy szobára!


Nem akarok közéjük tartozni.

2020. márc. 17. 21:45
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Aki nem képes letenni az érettségit, ebben a világban, az nagyon gáz. Még a kisebbségiek is képesek ezt megtenni.

A diploma nem fontos, de egy érettségi az a minimum.


Az, hogy ők, ott a gyárban hogyan viselkedtek az mutatja, az értelmi szintjüket, és hogy hogyan szocializálódtak.

Ha több akarsz lenni, akkor képezd magad mind értelmileg, mind érzelmileg. Az iskola nem fogja neked megtanítani az érzelmi intelligenciát.

2020. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ha értelmiségi nőt keresel"


mitől lesz értelmiségi egy diplomától, amit végigbukdácsol és 2x annyi idő alatt végzi el mint bárki más?

2020. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem sok olyan értelmiséget ismerek aki 8 általános végzett. Általában a kisebbség körében divatos.
2020. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az érettségit simán meg tudod csinálni, aztán majd meglátod hogy van-e kedved tovább tanulni.🙂
2020. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
24%

A diploma édeskevés! Én sokszor egy jó szakmát többre becsülök!

Rengeteg nem diplomásnak van nője!

2020. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!