Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire számithat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számithat egy pasinak?

Figyelt kérdés
Ha egy nö nagyon szereti, nagyon ragaszkodik hozzá, és a pasinak több opciója van, akkor befutó lehet az a nö, aki a legjobban szereti, vagy az számit, hogy a pasinak ki kell és tetszik inkább?
2020. márc. 17. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Elég szépen megalázza magát az a suna, aki versenyt nyal egy pasiért, de te tudod
2020. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nyal versenyt, egyszeruen eldöntötte hogy neki fontos a pasi es aszerint viselkedik
2020. márc. 17. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy, hogy mennyire szereted, ragaszkodsz, sőt, lehet ellenszenves, hogy levakarhatatlan kullancs vagy.
2020. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megvárom amig ö jelentkezik, sose nyomulok, ne magadból indulj ki
2020. márc. 17. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha megvárod hogy mindig ő jelentkezzen akkor egy játszmázó kislány vagy. Normálisan állj a dolgokhoz és akkor több esélyed lenne.
2020. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Ne figyelj a fentebbiekre...egyszerűen csak nem értenek dolgokat a világból így savanyú hozzá szólásokkal igyekeznek alátámasztani korábbi sérelmeiket vagy lyukat foltoznak az egojukon.


Ember válogatja hogy kinek mi hogyan vagy mennyi fér bele ha első körben csak esélyes opcióként van jelen.Van aki azt mondja igen én akarok küzdeni van aki azt mondja hogy ez sérti őt.Nem vagyunk egyformák.


Hogy ki lesz a befutó?Innen nehéz megmondani...ismerni kéne a pasi jellemét/személyiségét, szokásait...ezeket párosítani a tiédhez... ha sok a közös pont a közös érdeklődés de ami még ennél is fontosabb a világ nézeteitek és értékrendetek passzol és ehhez hozzá csapod azt hogy foglalkozol a testeddel és jó veled a szex mert nyitott vagy az újra illetve megértő és elfogadó vagy ezzel kapcsolatban akkor te lehetsz a tuti befutó...én legalábbis pasiként ezeket nézném.A legfontosabbnak az utolsó kettőt mondanám...hasonló értékrend és világfelfogás plusz hasonló szexuális érdeklődés és beállítottság...sok sikert ;).

2020. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy álom egy ilyen nő.
2020. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tudom hogy egy nő szeret akkor inkább őt vàlasztom. Kivéve ha nagyon beleszerettem egy másikba.

Csak szimpátia esetén meg az sem szàmit hogy aki nem szeret az szebb, csinosabb, akkor is tèged vàlasztanàlak.

2020. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pasinak csak az ösztönei a mérvadók, míg egy bizonyos rétegnek az, hogy melyik nő fogja meg őt lelkileg is. Tehát lehet mellette kirakatbaba, de jól azzal érzi magát, aki mellett önmagát adhatja.
2020. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nektek nőként kell az, aki mindent megtesz, törődik? Nem, ő lesz a friendzone-os. Az kell, aki bejön jobban.
2020. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!