Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Luzer pasik, akik nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luzer pasik, akik nem tudnak becsajozni! Milyen sürün jártok prostizni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

> Silvia Berlusconi azt nyilatkozota, hogy sohasem fizetett és fizetne szexért

1. Az Silvio lesz.

2. [link]

2020. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10 miből gondolod, hogy emiatt lesz nőd?
2020. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#5 Te már csak tudod...
2020. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában anyádhoz járok. :D
2020. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam és ne mis mennék el. Tőlem baromi idegen ez az egész, még egy egyéjszakás "kapcsolatot" sem tudnék elképzelni.

Egrészt soha nem lenne bátorságom felhívni egy prostit és elmenni hozzá, másrészt ha valahogy mégis összejönne, biztosan fel sem állna, vagy totál szar lennék és abszolút nem lenne élvezhető a dolog.

Volt már komoly kapcsolatom, nem vagyok szűz, de annak érzem magam. Valahogy az el nem tudom képzelni, hogy az exemen kívül majd valaha is lesz bárki aki lefekszik velem (akár pénzért, akár nem).

2020. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy hónapban egyszer. A monotonitás, a mindennapok szürkesége, a sok stressz, összességében kevés alvás szép lassan lejtmenetbe irányította a libidómat, pedig 25 sem vagyok.
2020. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Az érzelmi igényeim is szépen lassan elhalnak.
2020. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!