Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így működnek a férfitá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működnek a férfitársaim, miattuk mint a barátnőm?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel elég jól néz ki ez a nő valóban és bizony mondta nekem ez a nő, hogy férfinek az a fontos hogy jól nézzen ki a nő, tehát ha egy nő jól néz ki akkor a férfi máris szerelmes lesz belé.

Hát nekem ez édes kevés sokkal de sokkal több kell annál mint hogy csak jól nézzen ki a nő. Na most ha tényleg igaz ez akkor ő nem fog küzdeni azért, hogy másban jó legyen, elég ha jól néz ki úgyis talál magának férfit, így szinte esélyem sincsen normális nőt találni


2020. márc. 10. 08:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő külsőleg szép, akkor jó esélye van arra, hogy kezdeményezni fognak nála, de semmi több. Ha a mosolya nem stimmel, ha rondák a fogai, ha idétlenül vihorászik, ha nem tud önzetlenül mosolyogni, akkor már visszahőkölnek a férfiak, keresnek olyan nőt aki nem egy "hideg" szépség akit csak nézegetni érdemes.

A külső megfog, a személyiség megtart, ez mindkét félre igaz egy kapcsolatban, mindkét szempont fontos. Ami viszont fontos, hogy ha külső nem stimmel, akkor általában nincs folytatás, mondhatni az előfeltétel és akinél ez nem adatott meg annak valahogyan el kell érnie, hogy személyiségével hódítson ami sokkal nehezebb feladat.

41F

2020. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Először is nem minden férfinek csak a külső számít. Másodszor egy nő nem azért jár valakivel mert a másik szerelmes belé.
2020. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Nekem totál fullos nő nem is kellene, előbb-utóbb úgyis félrekúr, ha napi szinten rányomulnak és kedvére válogathat. Igen, van kivétel, 1.000-ből 1. De ebbe ne menjünk bele.


A másik, én mellmániás vagyok, de pl. 1-2 hete rátapadt a szemem egy nőre, akinek nem volt. Nem szépnek kell lenni, hanem karakteresnek. De pl. én ugyanúgy észreveszem a sarokban, garbóban üldögélő nőt is, nem kell hozzá kirakatba tenni semmit. A fullos nőknél többen próbálkoznak, de kérdés, hogy aki amiatt teszi, mit is akar? 10-20 évet, vagy fél órát?

2020. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

"Tehát egy nőnek nincs igénye arra"


Hu, de ostoba vagy. Szerinted egy nőt csak az mozgat, hogy tetszen a férfiaknak és semmi más céljuk nincs?

2020. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Általában az ember a szemével veszi .észre a másik nemhez tartozó személyt. Azért általában, mert hallhatja a hangját rádióban, gyűlésen stb. (nem folytatom). A szemmel való észlelés után jön a közeledés, találkozások, egymás megismerése. Ezek során kisül, hogy egymáshoz valók-e. Fiatalok még nem mindig különböztetik meg a pillanatnyi fellángolást, a szexuális vonzódást a valódi szerelemtől. Idősek már jobban tudnak megkülönböztetni. A kérdezőnek és az általa idézett nőnek nincs igaza. A szépség esetleg csak elindítója a kapcsolatnak.
2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Hatalmas ostobaság, amit írsz. Én például nem egyszer voltam úgy, hogy az aktuális páromnál rákérdeztem, mit is szeret bennem, mert baromira nem lett volna kielégítő számomra az, hogy "szép vagy". Persze, iszonyú jó érzés, hogy szépnek és vonzónak tartanak, mert ez is fontos, de igenis lásson tovább a külsőmnél az, akit szeretek.
2020. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot: a férfiak döntő többségének kevés a jó külső ahhoz, hogy leéljen valakivel egy életet.


A 15 éves kanos Petikének nyilván fontos (és menő), hogy Gizikével lehessen villogni, mert nagy a melle és jó a segge. Ott még nem számít, ha segghülye valaki.


Aztán vannak evolúciós zsákutcák alacsony IQ-val, akiknek szintén elég, ha csak jól néz ki a nő, de mellette ostoba. Mert nem kérdez, nem kell vele beszélgetni, nincsenek tervei se saját véleménye. Dugni jó, de az ilyen ösztönlényeknek amúgy is csak ez kell.


Szóval ez csak egy bizonyos réteg, felesleges kivetíteni az összes férfire.


Van egy kolléganőm aki jól néz ki, de ha kinyitja a száját vagy ha hallom vihogni... előbb vágnám fel az ereimet minthogy hozzáérjek.

2020. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 3-as vagyok


Jaaa, én értettem egyébként kérdező, csak próbáltam komolyan válaszolni. De én nem gondoltam volna, hogy valóban ennyire egyszerű lény vagy -bár a kérdés sokat mond de ez most mindegy..-. Úgyhogy mivel tényleg eddig jutottál csak agyban/gondolatban, ez esetben csatlakozom a # 2-es hez. :)

2020. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%
A többi férfinak semmi köze a sikertelenségedhez, ez kizárólag a te sarad, kérdező.
2020. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!