Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, amikor teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, amikor teljesen le voltatok égve anyagilag, akkor is ismerkedtetek a nőkkel? 26F

Figyelt kérdés

Elszámoltam magam.. most lényegtelen mi miatt.. de nem azért, mert elszórtam a pénzem, hanem mert elköltöztem a nagyszüleimtől.. egy hónappal a költségeimet most be kell hoznom, h november végéig kitartson a pénzem.. maximum 10-12 ezer forintot költhetek 27-28 napig ennivalóra, amíg a következő fizetésem megérkezik.. be tudo osztani nincs azzal gond, tesco szalámi, lidl kenyér satöbbi tehát megoldom.. de aztán ráadásul jönnek az ünnepek is, az is el fog vinni jó pár ezer forintot.. magyarán szólva az idei évemet kilőhetem, mert nagyon szorosra kell huznom a nadrágszijat....

Amikor meg voltatok szorulva anyagiakban, forditottatok energiát a nőkkel való ismerkedésbe?? Nem voltatok stresszesek?? Lenne egy lány, akivel hosszabb ideje tartom a kapcsolatot és látom rajta, h többet szeretne de nekem most nem menne.. Ha meg azt mondom neki, h várjon ezek miatt, akkor biztosan tovább fog lépni.. nem fog rám várni, h rendbe szedjem magam..


2019. nov. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Amikor csóró egyetemista voltam, simán ismerkedtem, voltak barátnőim. Most, 20 milliós autóval, világ körüli utakkal egy normál randit nem tudok összehozni. Nem, nem vagyok öreg. Egyszerűen egy csúnya szakítás elvette az önbizalmamat.
2019. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lachesys ***** válasza:
hat igy nehez. de jovo honapban pl egy sutisutesre athivhatnad, foztok kis forraltbort stb. nem muszaj etterembe vinni a lanyt otthon a konyhaban is jol erezhetitek magatokat...
2019. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én speciel nem erőltettem,inkább csak edzettem,tanultam egyetemre,mellette angolul meg dolgoztam.

Mert nekem stresszt okozott volna,hogy fillérezzek,elvinni se tudtam volna a lányt sehova így nem ismerkedtem 26 éves koromig.

Utána kezdtem csak el stabil anyagi helyzettel autóval.

De ez én voltam,csóróként soha nem ismerkednék.

2019. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy kitarts a terved mellet. A csajokat hanyagold most. Majd ha anyagilag rendbe jössz.
2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!