Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Tudom elcsépelt kérdés...de személyes tapasztalatokat szeretnék. 32 éves nő vagyok és számomra nagy nehézséget jelent az ismerkedés. Nem járok bulizni, nem vagyok amolyan nagy társasági ember. Persze vannak barátaim, de nincs körülöttem nagy társaság...visszafogottabb, nyugodtabb személyiség vagyok. Ez megnehezíti az ismerkedést. Nem akarok mindenáron párt találni, csak ahogy telik az idő egyre jobban érzem nyitni kellene valaki felé. Fél éve nincsen párom. Korosztályomban a legtöbb férfi párkapcsolatban él, családja van. Futó kapcsolatokat nem igénylem, de egy igazi társ nagyon jó lenne már. Mit tanácsoltok?
2019. okt. 13. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőn
2019. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"egy igazi társ nagyon jó lenne már"

Nőtől ezt, itt hallani manapság ritkaság

2019. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkácal kapcsolatos konferencián.
2019. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen. 40F/betanított munkás
2019. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fb-on írt rám egy közös csoportnak köszönhetően. Előzőt társkeresőn.

Sajnos leginkabb a tarskereso marad már ebben a korosztályban, pedig en eljarok szorakozni, edzeni, kiállításra, stb. Sztem nem igaz, hogy a legtöbb férfi foglalt, elég sokan vannak egyedul, főleg még a 30-35 közötti férfiak között.

31N

2019. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22F Baranya, ismerkedni valaki, hetero.
2019. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Randivonalon.
2019. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
chat.hu
2019. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mit tanácsoltok?"

Attól függ, hogy nézel ki?

2019. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!