Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tartós kapcsolatban élők, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élők, hol ismerkedtetek meg párotokkal hogyan és mekkora volt a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom elképzelni sem.


Nekem max barátságok alakulnak ki de azokból nem tudok többet kihozni.


Ergó nem merek kezdeményezni ilyen téren a nőtől remélem ezt.


Nálatok mikor volt az a pont amikor egyértelműen kiderült ebből kapcsolat lesz és hogy ti jártok stb..?

Kort is írjatok, ha nem nagy kérés.


2018. jún. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nevelt testvére jó barátom, ő "hozott össze" minket. 9 év a férfi javára.
2018. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljuk már meg leírni azt a szót, hogy korkülönbség.
2018. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
KorCOULOMBság:D Jó lesz tanárúr vagy megálljunk egy szóra? :D
2018. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már én sem tudom elképzelni és nem is akarom, mert lexarom az egészet nagy ívben, semmi értelme foglalkozni vele. :D

Előbb lesz ötösöm a lottón, mint nőm. :D

41 F

2018. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éreztem rajta, hogy komolyan úgy gondolná, hogy velem képes lenne tartos kapcsolatra, így megírtam neki, hogy felakarom szedni, aztán volt egy randink és minden sikerült, azóta is minden tökéletes.

N/24

2018. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)


Szóval létzik ilyen.


sok boldogságot nektek kedves utólsó válaszoló.


Jót nevettem az elírásomon, és a szópoénon korCoulumbság

2018. jún. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!