Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hol ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol ismerkedtetek meg a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Hogy alakult a viszonyotok??Van olyan,aki csak az anyagi jolét miatt ment férjhez?



L


2019. szept. 22. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Itt fognak velem. 😄
2019. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szia, szórakozóhelyen dolgoztunk, ő kidobó volt én meg pultos. Fiatalok voltunk, főiskolások így nem tudtuk a másikról, hogy mennyi lesz a fizetés. Jó pár évvel később, neki bejött az élet, egy sóher dög lett, szültem két gyereket de kb minden forinttal el kell számolnom neki, akármit költök. Nyilván hülyeséget nem veszek, és nem is magamra költöm, többnyire jó minőségű ruha, egészséges ételek. A kisebbikkel vagyok itthon gyed-en. Ha most ismerném meg a férjem, lehet, hogy csak az anyagi miatt maradnék vele, igencsak meghízott, de nagyon jó apa, csak ezt a fillérb@&#aszó dolgot nem értem.
2019. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Kettes vagyok, kicsit kiegészítem : tehát gyeden vagyok, kevés a pénz emiatt. Amit férjem ad pluszban, arról kell elszámolnom.
2019. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. 18 napig neten beszélgettünk majd talàlkoztunk, és azóta együtt vagyunk. Lánykérés, összeköltözés, esküvő, megvolt 1,5 év alatt. Most 9,5 éve vagyunk együtt. :)
2019. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Interneten, iwiwen 11 éve, 1000 km-re laktunk egymástól, 2x találkoztunk amielőtt összeköltöztünk, egyszer 3 napot, egyszer 1 hetet, ő költözött hozzám, azóta is jól elvagyunk. 6 év után összeházasodtunk, van egy kisfiunk aki 1,5 éves. Én anyagias vagyok, ezt ő is tudta első perctől, de nem az ő vagy más pénzét szeretem, hanem amit én megkeresek (nagy különbség!).
2019. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Badoon ismerkedtünk meg három éve, nem kimondottan komoly céllal, de nagyon erős szerelem és hihetetlen erős "szövetség" alakult ki köztünk és már nem tudjuk elképzelni az életet egymás nélkül.
2019. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy utazás során, teljesen véletlenül. A szállásadóm lakótársa volt, elvileg nem lett volna otthon azon a hétvégén, de lerobbant a kocsija, így otthon maradt. Nem történt akkor semmi, de nagyon jókat beszélgettünk, jól kijöttünk, utána is tartottuk a kapcsolatot felszínesebb módon, közösségi oldalon keresztül. Később a munkám miatt jóval közelebb költöztem hozzá (2000+ kilométerről 200-ra), ekkor kerültünk közelebb egymáshoz, lazára vettük és szép lassan alakult a dolog. Az anyagi jólétet pedig én teremtettem meg magamnak, a kapcsolatunk elején még ötször annyit kerestem, mint ő, de pár évvel később utolért ő is, addig támogattam a tanulásban.
2019. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!