Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire tolerálják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tolerálják egy kapcsolatban azt hogy csak 2,3 percig bírom az aktust?

Figyelt kérdés

Elkezdtem csinálni és elkezd jönni, nem tudom vissza tartani pedig próbálom de jön egyszerűen....

Lehet így komoly kapcsolatom ha mindent megteszek és nagyon érzelmes vagyok az ágyban?


2020. márc. 9. 07:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

"Volt is ám autómosós szex"


Volt is félrekefélés a nők részéről bőven;)

2020. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Számomra abszolút sokadlagos a szex és simán elvagyok nélküle akár hónapokig is, de ha csak ennyi ideig tart nem is szívesen kezdek bele
2020. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, de en nem tudom toleralni.

Eddigi tapasztalataim alapjan, az elojatek volt vagy 2 perc, az aktus 2 perc es en kb meg bele se kezdtem, nem hogy el is elvezzek. Azokrol beszelek, akik hamar elmentek. A

Aki tovabb birta, annak a szexualis kulturaja is fejlettebb volt.


Szoval nagyon beled kellene, hogy szeressek ahhoz, hogy legyen eleg turelmem.

2020. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért 2-3 perc elég gáz! Ezt még önzőnek is tarthatja egy nő ha után semmi nincs, ennél még az is jobb ha egy pasi nehezen megy el, viszint legalább rendesen kielégíti a barátőjét. Érdemes volna párszor könnyítened magadon , akkor kissebb rá az esély, hogy idő előtt elész. Viszont ha a mostani helyzet után is hamar fel tudod állítani és folytatni, akkor én nem aggódnék.
2020. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Önkielégítés közben tudsz gyakorolni, hogy tovább bírd.

Ez így nem oké

2020. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rajta javítani. Ha masztizol es ezred hogy jön állj le. Min fél óràig tartson a maszti. Szexnèl pedig ne told be rögtön. Legen min fél óra előjáték, amikor a nő már tocsog és húz magára megőrül azért hogy berakd akkor tedd be, de magyon lassan. Amikor érzed hogy elélvezel vagy nagyon izgulsz akkor állj le, ha még mindíg sok az inger akkor vedd ki és nyaljad addig amíg megnyugszol.

Ha berakod gondolj masra, kezdj el számolni, összeadni, szorozni fejben. Ettöl nyersz egy kis időt.

Soha me magadra figyelj hanem a nőre, mire hogy reagál.

2020. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 3 percért még a ruhámat se érdemes levenni. Abban az esetben tudnám ezt tolerálni, ha megpróbálna akkor más módon engem is kielégíteni. Figyelne rám, hosszú előjáték, esetleg szexuális segédeszközök segítségével. Csak úgy hogy 2 perc, kész befejeztük, mehetsz aludni, azt semmiképpen nem, pedig sajnos sok pasi van aki ha ő már végzett akkor az egésznek vége is van, nem érdekli a nő öröme.
2020. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

1.: Nyalással kompenzálok - előjátékként (van, hogy 1 orgazmus után még tovább nyalom a csajt)

2.: Általában fizetek - vagy hivatásos prostihoz megyek (rosszlányokról) vagy félhivatalos csajhoz (nem hirdető, de kér érte pénzt).

Ilyen esetekben nem érdekli a csajokat sem az, hogy a farkam nem éri el a mai nők minimum elvárását a 20-25 centit, de még a kevésbé bevállalósabbak által belőtt 18-as határt. Sem az, hogy 2-3 percnél nem tart tovább az aktus.

Mivel elég gusztustalan fejszerkezettel áldott meg a sors a nőket távol tudom magam tartani, a vagyoni helyzetem pedig megengedi hogy heti 2-3 ... esetenként 4 fizetős kalandot bevállaljak.

2020. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%

Figyu, ha jol nyalsz és megfelelő az előjáték szerintem a nők 90%at nem erdekli, hogy a szex maga 3 perc vagy fél óra.


Mondom ezt úgy, hogy kb. A férfiak 95%ának az álomnő kategóriájába tartozok

2020. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!