Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még sosem voltam kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Családtagjaim is bántanak néha ezzel, hogy ők ennyi idősen már évek óta együtt voltak, stb. Engem is zavar nagyon, és ezekkel a beszólásokkal nagyon a lelkembe tudnak taposni.

Szerintem régebben teljesen más volt az ismerkedés, akkor még tényleg a belső tulajdonságok voltak fontosak, nem úgy mint most.


Tényleg zavar hogy sosem volt barátnőm. De nem találok egy kedves, normális értékrenddel rendelkező lányt. Ismerkedtem már persze de ők eléggé felszínesek voltak és ők nem hozzám valóak voltak.

Csak én látom azt hogy nagyon nehéz a pártalálást, akivel hosszú távon együtt lehet az ember?

Még annyira nem vagyok öreg szerencsére, de már közelebb vagyok a 25-höz mint a 20-hoz.


2020. febr. 9. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz 26f
2020. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen volt az első kapcsolatom, és nem ereztem magam sosem defektesnek emiatt.

25L

2020. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Várj még az igazira 5-6 évet. Majd eljön.


L

2020. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!