Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés férfiként?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok,hogy jelenleg nem tudnék egy hagyományos értelemben vett kapcsolatot működtetni. Mindig is csak komoly kapcsolatot akartam. Nem kerestem egyéjszakásat.

Viszont ,mostanra már annyira hiányzik egy nő közelsége , gyendégsége, csak hogy megöleljen, megcsókoljon, ott legyen velem...nem kifejezetten a szex az ami hiányzik...hogy már azt hiszem bedilizek 🤪

Szóval a kérdés hogy ha normális kapcsolat most nem megy, érdemes lenne kifejezetten laza kapcsolatban gondolkozni? Ilyet keresni? Azon gondolkozom hogy felregisztrálok ilyen oldalra a neten. Bár jó dumám nincs , meg nem tudom milyen nők lehetnek ilyen oldalakon....

Hasonló tapasztalata valakinek?


2020. márc. 8. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké, de pontosan mi a kérdés? Jelenleg miért nem tudnál komoly kapcsolatot működtetni? Ha lazát akarsz, akkor persze, hogy kereshetsz lazát.
2020. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de ha egy randit se sikerül összehozni, a laza kapcsolatot még nehezebb lesz, mivel ahhoz általában felületesebben válogatnak laza kapcsolatokhoz és egyéjszakásokhoz, mint komoly ismerkedés esetén.
2020. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fog menni, ha nem érsz rá majd vele találkozni. Egy nő meg nem díjazza, ha már kezdéskor az utolsó a fontossági sorrendben, hosszú távon meg ha nem tud rád számítani, ellenben elvárod, hogy rugalmasan alkalmazkodjon ha már elég erős a hiányérzeted, hogy kivételesen ráérj.
2020. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!