Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném megtalálni a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megtalálni a párom, szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom , de szoktam hazajárni, kint nem találtam eddig párt. Sokáig jól elvoltam egyedül, de most már egyre magányosabb vagyok. Gondoltam megpróbálom netes társkeresőkön, komolyabbakon, nem ingyeneseken, mivel tényleg szeretném megtalálni az igazit. Szerintetek hülyeség? Arra gondolok itt, hogy majd miért pont velem akarna ismerkedni bárki is, mikor több száz km-re vagyok.... Persze nem maradnék kint örökre, illetve olyanról is tudok hogy valaki ugyanígy megismerkedett egy hölggyel aki aztán kiköltözött hozzá.

Mit gondoltok? Esélytelen?

Ha van ismerősötök hasonló helyzetben, vagy történetetek, véleményetek a dologról , írjátok meg légyszíves , kíváncsi vagyok. Tudom puding próbája az evés , de én szeretek mások tapasztalataiból is okulni, tanulni.

Köszi:)


2020. márc. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed akár 10-20 sráccal is ismerkedni mielőtt megtalálod az "igazit" akkor hajrá. De ez a külföldi téma azért elég furcsa lenne nekem így hirtelen. Megismerkedünk aztán elmész külföldre vagy haza se jössz, csak távkapcsolat?
2020. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Én is szeretném megtalálni az igazit szóval innen üzenem az igazomnak ha véletlen ezt olvassa, hogy keressen meg mert már régóta várom :D


L/25

2020. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék srácokkal ismerkedni. Férfi vagyok, bár a kérdés szempontjából lényegtelen.
2020. márc. 7. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Ezt sokan leírhatná(n)k itt.

2020. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

4#

Én nem ezt üzenném neki. Inkább azt, hogy szopjon le, ha eddig nem tudott jönni:D

2020. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!