Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én vagyok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok ennyire szerencsétlen vagy tényleg szinte minden lánynak van már barátja?

Figyelt kérdés
Régen sosem mertem odamenni lányokhoz így 21 koromig nemigazán jutottam semmire.Aztán naggyából egy évvel ezelőtt sikerült megtörni a jeget és odamentem egy lányhoz de nem lett belőle semmi , ezután már egyre bátrabb lettem és gyakrabban mertem odamenni nekem tetsző lányokhoz.A probléma viszont az, hogy így sem jutottam igazán előrébb mert mindig azt mondják a lányok, hogy van már barátjuk.
2020. márc. 7. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez teljesen természetes mivel a nők kizárólag a férfiak felső 5-10%-ával hajlandóak ismerkedni. Függetlenül attól, hogy ők maguk milyenek.
2020. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Na csak megérkezett a várva várt 5-10%os marha :D

Az ilyenekre utalt előbb egy hozzászóló.

Ami azt illeti kevés a szingli az én ismerőseim között is. Aki igen (mint én) az egy hosszabb kapcsolat utáni nyugalmi időszakát éli.

2020. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi: nem minden nőnek, férfinak van még társa.
2020. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, szinte mindegyiknek van és amelyiknek nincs, az se "téged" keres. :D
2020. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ezek az egyedülálló nők valahol otthon lehetnek elbújva"

Nevettek rajta, pedig ez az igazság. Nem véletlen szinglik.

Pont ugyanezt csináltam huszonévesen, otthon ültem elbújva, és vártam, hogy majd valaki elhív egy jó buliba, vagy túrázni vagy mittudomén. Már kicsit kinőttem ezt a korosztályt, de annyi jó tanácsot tudok adni, hogy keressétek meg a lúzer kinézetű lányokat. Tudom a sminkelt cica-micák jobban néznek ki, könnyebb velük beszélgetni, de a zárkózottabb csajszik is jófejek ám, csak kicsit dolgozni kell hogy szóba álljanak veletek. :)

2020. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Élethosszig tartó válogatást kívánok nekik és hosszú, "boldog" egyedüllétet. :))
2020. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!