Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én vagyok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok ennyire szerencsétlen vagy tényleg szinte minden lánynak van már barátja?

Figyelt kérdés
Régen sosem mertem odamenni lányokhoz így 21 koromig nemigazán jutottam semmire.Aztán naggyából egy évvel ezelőtt sikerült megtörni a jeget és odamentem egy lányhoz de nem lett belőle semmi , ezután már egyre bátrabb lettem és gyakrabban mertem odamenni nekem tetsző lányokhoz.A probléma viszont az, hogy így sem jutottam igazán előrébb mert mindig azt mondják a lányok, hogy van már barátjuk.
2020. márc. 7. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Nincs mindnek baràtja. Ez csak egy tapintatos lekoptató szöveg

Vagy kamu a kérdésed. Nem hiszem hogy ennyire naiv vagy.

2020. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Az a vicces, hogy igen. Akinek pedig nem, az nem is akar. Kb. hetven 40 év alatti nőt ismerek ebből kb. 60-65 kapcsolatban van a maradék 5 nem is akar, mert a cicák, mert a k-pop, mert a randomszínész, mert az egyéb indok.


Ezt beszoptad.

2020. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

#1


Ez nem egészen így van. Azt gondolnád hogy igen, vagy ettől jobban érzed magad, PEDIG NEM. Én az adott 65 nő barátját mindet ismerem vagy látásból, vagy személyesen. Kivéve azt az egyet aki szerető a másik barátjánál, mert "az is jó"(?). Érdekes hogy a "sima" barátnője is tud róla. És még az anyám szerint is ez a "jó út" és elfogadható.


Beteg világ!

2020. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Röhejes, hogy szetintetek szinte minden nő kapcsolatban van, a férfiaknak még csak a 10%-at veszik szerintetek ember számba a nők.


Ja, persze, 10 nő osztozik egy jó pasin.

Rémisztő, hogy még el is hiszitek.

2020. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
1 vagyok. Hát, én pedig elég sok nőt ismerek, aki egyedülálló, mert nem talál alkalmas párt, beleértve engem is. Nincs olyan sok nőnek, mint ahogy ti azt gondoljátok, csak mi inkább maradunk egyedül, minthogy megalkudjunk olyannál, aki nem felel meg.
2020. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Röhejes, hogy szetintetek szinte minden nő kapcsolatban van, a férfiaknak még csak a 10%-at veszik szerintetek ember számba a nők.


Ja, persze, 10 nő osztozik egy jó pasin.

Rémisztő, hogy még el is hiszitek.

2020. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4


Ki írt ilyet? A 65-ból összesen 2 "osztozik" egyen, a többiek külön-külön férfival vannak. Tehát 65 nő és 64 férfi, ami nem nagy különbség, így a "há' mikbe' hisztek" dolog nem érvényes.


De attól még mindegyik benne van, kivéve az az 5 akiről írtam, de ebből egy karrierista, egy bele van zúgva valami random színészbe, egy "partiarc" aki szabadosan él, egynek cicái vannak, sok cicája. Az utolsónál nem tudok az okot, egyszer ki kellene deríteni. Lehet ő az egyetlen a 70-ből aki tényleg magányos.

2020. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7


*nem tudom az okot.


Máshogy indult a mondat, így született végül a "nem tudok az okot" hibázásom.

2020. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
A barátnői társaságom elég nagy a munkámból és az egyetemről kifolyólag. Ez kb 10-20 lányt, nőt jelent, és ezen kívül van még legalább ugyanennyi, akiket csak érintőlegesen ismerek. Egyetlenegy lánynak nincs kapcsolata, a többiek már eljegyzettek vagy házasok. 25-35 év közötti korosztályról van szó.
2020. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom bújócskáznak.

Ezek az egyedülálló nők valahol otthon lehetnek elbújva...

2020. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!