Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan odáig fajult a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan odáig fajult a világ hogy a nők megtehetik hogy PÉNZÉRT árulják a szüzességüket?

Figyelt kérdés

[link]


És ez nem az első eset! Ha nem állítja meg valami vagy valaki ezt a folyamatot, hamarosan az átlagos és az alatti nők szüzességét is csak milliókért/milliárdokért lehet elvenni!!!!! Szexuális fehérterrort kell alkalmazni és visszaszorítani a bluepilles kondicionálást!!!!!!!!!!!!!


2020. márc. 7. 14:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
13%
#8 gondolom azért nálad is ott kezdődik egy FÉRFI, hogy 20 évesen saját cég, luxusapartman, kocsi stb. Eltaláltam? :) Lehet lepontozni -.-"
2020. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez mindig is igy volt.
2020. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
50% neked lövésed sincs a világról...pont hogy nem a feminizmus az oka ennek. A férfiakat miért nem szidod akiknek erre van igénye? Ja es ígérem minden férfinak luxusapartmanja van aki házasságban él...apudnak is az volt?
2020. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

#10.

Oh, pont annyira, amennyire egy 180 centis, 120 kilós csaj szüzességért ugyanannyit fizetnek....


5% tud így élni, de kb. 90% így akar. Vagy szerinted a férfiak 95%-a hűséges? Ne vicceljünk.


Hiába akarja egy lány eladni a szüzességét, ha senki nem veszi meg! De megveszi...

És tudod mit? Ő csinálja jól! Mert mit kap a kedves, rendes, aranyos, tisztességes lány attól, akinek odaadja a szüzességét szerelemből? Megcsalja, kidobja, és ennyi volt.

Tudjuk, minden lány rosszul választ, hisz nem te személyesen veszed el 3,5 milliárd lány szüzességét. Akkor a kapcsolat örökké tartana...

2020. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%

Engem egyszer neten keresett meg egy férfi (Instagramon keresztül), hogy amennyiben szűz vagyok, megvenné a szüzességemet három millió (!!!) forintért.

Az ajánlatot elutasítottam, mert borzasztó kínosnak éreztem volna, ha belemegyek. De tegyük fel, hogy megtettem volna. Ki az aberrált: én, aki könnyen sok pénzhez jutott némi méltóság árán, vagy a kanos férfi, aki fizetett ezért? Mert szerintem az utóbbi.

Egyébként rendszeresen kapok itt privát üzeneteket, hogy használt bugyit és zoknit vennének, hogy mennyiért küldök képet, hogy mennyi lenne egy orál, stb. El se hinnéd, hogy egyesek mennyit fizetnének a fentiekért...

2020. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kr.t.n pasik részéről lesz erre igény, addig biztos lesz olyan kr.t.n nő aki él vele. Megnyugtatlak régen is volt ilyen, csak nem volt ekkora reklámja. Ettől nem fogja minden nő ezt tenni és nem fog minden pasi szüzességet vásárolni. Lehagytad, hogy gusztustalan az a férfi is aki ezért fizet. Miért nincs rájuk egy olyan ocsmány szó, mint a nőkre a k.rv@???
2020. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekemre esküszöm szűz vagyok :D

Ki mit ad erte ?



Kínálat, kereslet . Marhak lesznek mindig ,)

2020. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

"Ki az aberrált: én, aki könnyen sok pénzhez jutott némi méltóság árán, vagy a kanos férfi, aki fizetett ezért? Mert szerintem az utóbbi."


Úgy próbálod ezt beállítani mintha legalábbis ha elfogadtad volna áldozathibáztatás történne. Pedig nagyon nem így van. Mert aki önként dalolva belemegy valamibe az nem tekinthető áldozatnak.


Nyilván ez onnan indult hogy van rá kereset. Ha nem lenne, nem árulná magát senki. De azért ne védjük már be azokat akik így kiteszik magukat, csak azért mert ők nők.

2020. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

"De azért ne védjük már be azokat akik így kiteszik magukat, csak azért mert ők nők."


Támadni sem kellene, csak azért, mert nõ. Ha férfi árulná így a szüzességét, mi lenne a reakció? Megmosolyognánk és lapoznánk tovább.

Ha nõ teszi, belefulladunk a nyálba, úgy megy a fröcsögés.

2020. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%

"Ha nõ teszi, belefulladunk a nyálba, úgy megy a fröcsögés."


Vicces ezt egy olyan nemtől hallani, akik külön gúnyszót hoztak létre és azzal kasztrálják a férfiak egy csoportját az interneten (incel).


Amúgy igen, a nők arról híresek hogy tovább lapoznak. Nem is az hogy megmutatja még 10 másik barátnőjének és együtt nevetnek rajta.


Odafele nem tetszik a kritika, de ha ide jön azt fogadjuk el.

2020. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!