Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok azzal a céllal élik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bringásjoci kérdése:

A csajok azzal a céllal élik le az életüket, hogy szépek akarnak lenni?

Figyelt kérdés
Kicsi koruktól életük alkonyáig folyamatos küzdelem a szépségért a jó kinézésért.A pasiknak milyen életükön végigvonuló céljuk van?
2020. márc. 7. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Nekem elég sok célom és tervem az életben, az, hogy megőrizzem a jelenlegi alakomat és külsőmet csak egy a sok közül.

Amúgy szerintem nem a nőkre jellemző ez, hanem a magukra igényes emberekre. Persze, túlzásba nem szabad esni különböző műtétekkel, de szerintem a rendszeres sport, egészséges életmód alap egy magára igényes embernél.

20/L

2020. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
pasik gazdagok akarnak lenni és minél több nőt nőt megfektetni.. legalábbis az átlag. Van egy kis rész, aki túl tud lépni az ösztönén és vannak más céljai is.
2020. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sok más célom is van, pl most diplomáztam és még el fogok végezni egy mestert is. Szeretnék sokat utazgatni és gyereket is, na meg sokat tanulni az életről és fejlődni :D De ezen kívül igen, a szép külső is nagyon fontos nekem, mivel minél jobban nézel ki - annál jobb pasid lehet(nem csak külső, hanem anyagi szempontokból is). Sajnos ha ennyire felszínesek a férfiak, akkor ehhez kell alkalmazkodni🤷🏼‍♀️
2020. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Már eleve elbaxxtam, ha a természet nem babaarccal, 150cm magassággal, vékony testalkattal (de nagy mellekkel és fenékkel), dús, egyenes hajjal áldott meg 😂😂 Úgyhogy inkább az a célom, hogy orvos legyek és embereket gyógyítsak.
2020. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi elhízott, lenőtt hajú nőt látni a városokban és falvakban, nehéz elhinni, hogy minden nő célja az lenne, hogy szépek legyenek.
2020. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem baromira nem ez a célom. Sőt, irtózom azoktól a nőktől, akiknek semmi más nem fontos az életükben minthogy nagyon szépek legyenek és minél több pasi meg akarja dugni őket. Szerencsére a legtöbben nem így gondolkodnak.

Persze, én is odafigyelek az ápolt kinézetre meg az egészséges életmódra, de ez inkább az igényesség miatt van, mint a szépség miatt.

2020. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális embernek ez is célja többek között, de nem kizárólagosan, és nem csak esztétikai szempontból.
2020. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bárkinek ez az életcélja.
2020. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem életcélom, hogy szép legyek. Csak adok magamra, és van alapanyagok hozzá. Ilyenkor mi van?

Nem erőlködök, mégis szép vagyok. Másra helyezem a hangsúlyt az életben. És ha most hírtelen elveszteném a szépségem, akkor sem dőlne össze a világ

2020. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!