Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert keves az igazan eletkepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keves az igazan eletkepes no?

Figyelt kérdés

Szoval eddig azt tapasztaltam hogy a nok tobbsege az vagy kapcsolatfuggo vagy az elete annyira szet van hullva hogy meg nagyon sok ev kell neki akig osszeszedi magat. Ne ertsetek felre, nem mondom h a pasik annyival jobb allapotba lennenek, de nem pasit keresek :)

Lehet hogy a mai vilaggal van baj? Vagy azzal hogy facebookon instan es tinderen kinyaljak a segguket is es ez miatt nem tesznek a lelki fejlodesukert? (Nem vallasi ertelemben) Regen is ez volt?


2020. márc. 3. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Mert nehéz az élet. Viccen kívül.

Ritka aki jó családi háttérrel indul kiegyensúlyozott és ambíciózus. Márpedig ez kell ahhoz hogy az életed jól alakuljon de a háromból minimum egy kell. És ezek egymásra ható tényezők.

Én senki mást nem követnék és azt sem szeretném hogy engem kövessenek.

Egy egyszerű de békés életet élek és elégedett vagyok. Most akkor velem mi a helyzet? Nincs nagy karrier sőt kezdő pedagógus vagyok.... Kvázi ingyen dolgozom. A családom megengedhette magának hogy vegyen egy lakást amiben lakhatok így élek külön különben a szüleimmel élnék 24 évesen még sok sok évet. Így hogy nem kell bérleti díjat fizetni sikerül kijönnöm a fizetésemből. Jelenleg mester képzésen tanulok idén végzek jövőre új szakmát akarok kitanulni mert másfelé akarok elindulni.

Nem lehet a többség követendő példa de szerintem nem kell ahhoz nagy dolgokat véghez vinni hogy "életképes legyél".

Összességében tehát a kérdésre a válasz hogy sok minden együtt áll egy olyan ember esetében aki követendő példa lesz aki tényleg szinte minden téren jól de legalább minden téren átlagosan teljesít. Mindenki más valahol jól teljesít máshol pedig alul.

2020. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A realitás inkább az, hogy a nők önállóak, vannak céljaik, tanulnak és tesznek is azok megvalósulásáért. Persze erre meg azt mondják sokan, hogy törtetőek, karrieristák. Én úgy látom, hogy a férfiak jó része az, aki bentragad a mamahotel-papabank sémában és eléggé nehezen lehetne rájuk bízni egy család sorsát.
2020. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

#8: És ezeket a családi problémákat, például, az okozta szerinted, hogy a közösségi oldalakon kinyalják a se99üket?

Tehát ha csúnya lenne, és nem làjkolnák a képeit, akkor apuci jobban szereti? Gazdagabb a családja? Jobb jegyeket kap? Vagy hogy kell elkèpzelni az összefüggést?


Amúgy meg annyit fűzök hozzá a vitához, hogy nagyon is életrevaló, aki anyagilag le tud húzni pasikat csupán azzal, hogy puncija van. Sőt, nagyon is jól csinálja!

2020. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Én több eltunyult pasit látok, de te tudod...
2020. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez abszolút nem csak a nőkre jellemző, sőt. Sok férfi van azon a szinten, hogy azt hiszik, hogy a kapcsolat fogja megmenteni az életüket, aztán amikor rajonnek, hogy nem könnyű osszeszedni egy nőt, elmegy minden motivációjuk a munka és tanulás iránt. A még rosszabb kategória az, aki hangosan hirdeti, hogy nincsenek ambíciói, tervei, és nem is akar ezen változtatni, de ha ezt nem fogadják el a nők, akkor hú de felszinesek. Mindkét csoportban megvan természetesen az az idea, hogy a nő JÁR nekik, és termeszetesen idomul majd az igényeikhez.

Meg itt van még a te fajtád, akik minden rossz tulajdonságot a komplett női nemre húzzák rá, és képtelenek racionálisan felmérni a saját oldaluk fogyatekossagait, még akkor sem, ha azok fájdalmasan szembeötlőek és gyakoriak.

Na ez miért van, kérdező? Mert a netes multiplayer videojatekokban a többi férfi egyetért az onsajnalatotokkal, ezért azt hiszitek, hogy nem kell fejlődnötök emberileg? Vagy régen is ez volt?

2020. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Az ismeretségi körömben az összes nő minimum egy diplomával rendelkezik, minimum egy nyelvet beszél, vagy családja van és gyereket nevel, vagy szingli és remek munkája van. Jó, mi nem a huszas korosztály vagyunk, de onnan is ismerek lányokat (rokonok) mind egyetemista/diákmunkázik, céljai vannak. Egyszerűen nem értem, miről beszélsz.
2020. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, a férfiak sem jobbak. :-D


Amúgy én többre becsülök egy olyan embert, aki ki tud evickélni egy nehéz helyzetből, még ha évekbe telik is, mint azt, akinek az ölébe csöppent minden születésétől kezdve, és sose kellett semmiért küzdenie. :-)

2020. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%
16-os én értem miről beszél,bár én is olyan lány vagyok,amilyet leírtál(egyetemista), de van igazság abban amit a kérdező ír,mert sok ilyen nő van,csak nem ilyen berkekben jársz.Írtam itt egy korábbi hozzászólásomban,hogy a férfiakból is nagyon sok ilyen van.
2020. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

Aha, én meg olyan sztorikat hallottam pasiktól, hogy sorra hullanak el mellőlük a családtagok, de ő mégis erős és nincsen széthullva.. Ez szerintem morbid. Hogy semmi hatása nem marad a veszteségeinek, mintha még erősödött is volna tőle, ez félelmetes, vagy inkább olyan hideg. Nekem vonzóbb egy olyan ember aki mellett általában egészségesek és boldogok a szerettei... Még ha veszekednek is néha.

Vagy ha történtek negatívumok az életében, akkor legalább megviseli a dolog, és kicsit szét van hullva... Ez természetesebb és emberibb és vonzóbb. Mert megvan az oka.


"A szethullast arra ertem hogy millio egy gondal kuzd amit valamiert keptelen megoldani. "

-Miért is nem érted meg a gondjait? Gondolom 5 perc alatt valamit ítélkezel a másik gondjai felett, ami zavar mert nem illik bele a céljaidba.


"Pld csaladdal veszekedik, ex pasijaval nem zarta le a kapcsolatat"

-Lehet hogy szerette... Nem csak átlép embereken.


", irigy mindnere es mindenkire stb. "

-Ezt hogy érted? Esetleg mesélt valamit ami nem rólad és a céljaidról szólt, és alig vártad hogy befejezze majd becímkézted irigynek.


"Egyszeruen nem kepes arra hogy egy kovetendo peldat fel tudjon mutatni."

-De ahogy te gondolkodsz az se követendő. Megértés az hol van? (Vagy az a követendő aki azt csinálja ami neked hasznos?)


"Az eletkeptelennel kb azt akartam valahogy kifejezni hogy nem osszedett,

-mert nem benned látja a megoldást


"celtudatos"

-nem téged akar, nem rideg embert akar


", kovetendo"

-Ez a foglalkozásodból adódik? Kit és miért kellene követni?


Különben szerintem a céltudatosan társkereső pasikkal ez a legnagyobb gond. Mintha egy készterméket akarnának vásárolni. Az nem lelki fejlődés, hogy valaki csak a saját céljaiért küzd, és mindenkit tárgyiasít maga mellett. Semmiféle egészséges kíváncsiság, érdeklődés nincs, csak a céljai. Mindenkin átlép, és ezzel a felfogással senki nem tud beleszeretni. Max vásárol magának valakit végül.

2020. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
84%
Hm..érdekes kérdés. Bár én már nem a "szép a műkörmöm,látod mekkora póthajam,hány D-s szempillám,szálas szemöldöktetkóm van" kategória vagyok a magam 38 évével,de.. 22 éves már saját családi házam volt,nem szülőktől kaptam,mai napig szorgalmasan dolgozom,intézem az ügyeimet,nincs egy db.diplomám sem,vidékről származom. Senki az égvilágon nem tol pénzzel. Nem függök a közösségi platformokon,egyszerűen nem érdekel,ezáltal nem nyalja senki a se99em likeokkal. Korom ellenére kb.az eddigi legtöbb aminek néztek az a 26 éves kor volt. A lelki fejlődés,ahogy te írtad,folyamatos,mivel minden szinten voltam már. Voltam magasan,ahonnan tudtam nagyot esni és voltam nagyon mélyen,ahonnan önerőmböl másztam ki. Nem kérem és főleg nem tűröm el,hogy anyagilag akarjon bárki is segíteni,nincs szükségem arra,hogy évek múltán is ezt hallgassam és ezáltal köteleződjek el bárki irányába. Tanácsot meg hallgatok,de közel sem biztos,hogy megfogadok. Én élem a saját életem becsületesen,akinek megfelel,ámen,lehet részese,akinek nem felel meg,lehet szépen tovább menni,koloncokra,okoskodókra és főleg élősködőkre nincs szükségem. A legutóbbiból nagyon sok volt,amikor a magasan állapotom volt.
2020. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!