Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert keves az igazan eletkepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keves az igazan eletkepes no?

Figyelt kérdés

Szoval eddig azt tapasztaltam hogy a nok tobbsege az vagy kapcsolatfuggo vagy az elete annyira szet van hullva hogy meg nagyon sok ev kell neki akig osszeszedi magat. Ne ertsetek felre, nem mondom h a pasik annyival jobb allapotba lennenek, de nem pasit keresek :)

Lehet hogy a mai vilaggal van baj? Vagy azzal hogy facebookon instan es tinderen kinyaljak a segguket is es ez miatt nem tesznek a lelki fejlodesukert? (Nem vallasi ertelemben) Regen is ez volt?


2020. márc. 3. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Elárulod, hogy mi az összefüggés a kérdésed első és második fele közt?
2020. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem úgy látom, ahogyan Te leírod, de van olyan nő is. Valahogy olyanokat sikerü kiszúrnod. Keress tovább.
2020. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1 es, szerintem az hogy a ferfiak nagy reszenek ugymond a szepsegukon kivul nem sok minden szamit (qmivel kapcsolatosan feedbacket kapnak ezeken az oldalakon) ezert nem tesznek azert hogy rendezett, kiegyensulyozott eletuk legyen.
2020. márc. 3. 17:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt hogy az élete szét van hullva?
2020. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
A mai világot szidni...tessék költözz valami visszamaradottabb zsákfaluba, onnan mai világozzál, meg bezzegrégenezzél miközben kapálsz.
2020. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Amilyen verseny van a nőkért, főleg ha egy kicsit jobban néz ki az átlagnál, a nők simán megtehetik, hogy arra építenek, majd a valagukat kinyaló férfiak egyike felkarolja és rendbe teszi az életét, főleg anyagilag. A nők hamar megtanulják ám, mekkora hatalom van a két lábuk között és mennyire lehet túráztatni a férfiak egy részét pusztán a szex reményéért.
2020. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Mit tekintesz életképesnek? Mit értesz az alatt, hogy szét van hullva?
2020. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A szethullast arra ertem hogy millio egy gondal kuzd amit valamiert keptelen megoldani. Pld csaladdal veszekedik, ex pasijaval nem zarta le a kapcsolatat, irigy mindnere es mindenkire stb. Egyszeruen nem kepes arra hogy egy kovetendo peldat fel tudjon mutatni.


Az eletkeptelennel kb azt akartam valahogy kifejezni hogy nem osszedett, celtudatos, kovetendo

2020. márc. 3. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, én hiszek neked,hogy sok ilyen nő van.Na de férfiból is sok ilyen van,aki laza,nincs pénze,lusta és szarik a dolgokba.
2020. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy te tökéletes vagy, és soha nem volt olyan gondod, amiből kitartó munkába és évekbe került kilábalnod.
2020. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!