Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a "Telt lányok oldala" nevű facebook közösségről?

Figyelt kérdés
Szerintem végtelenül destruktív az,hogy súlyosan elhízott,önpusztító lányokat ahelyett hogy egészségre nevelnék,az a céljuk hogy elhitessék velük,hogy nem csak hogy szexi ahogy kinéznek egy mázsásan,hanem még tök egészséges hogy egekben a koleszterin,valszeg a vérnyomás,az is természetes hogy ha eddig nem volt,lesz max inzulinos fecskendő,és mellé legyenek még hiúk,zabáljanak tovább,véletlen se mozogjanak,mert ez így tökély,ez így vonzó,ez így szexi(ami nyilván hazugság hisz a pasik 95%-a viszolyog az ilyen nőktől).És félre értés ne essék ez nem egy Norbi propaganda,csupán bennem felmerült,hogy azért szerintem van egy szint ami alá nem kéne süllyedni..És szomorúan konstatálom hogy rengeteg több ezer magyar fiatal lány,elkötelezett híve ennek az oldalnak,és útmutatóként tekint rá,hogy ez a normális élet,ezt kell folytatni,ezt kell csinálni,így kell élni.Szerintetek is ez a normális?

2020. márc. 3. 13:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jah az terhes volt?Nem tudtam a többitől megkülönböztetni elnézést...

Amúgy meg szerintem attól hogy pár férfi fétise "gyurmázgatni" ahogy azt a kedves szerkesztő hölgy is mondta,nem kéne megtartani az egy mázsás súlyt,ezzel bevállalva az egészségügy kockázatokat,és pláne nem kéne fiatal,befolyásolható lányokat ilyen irányba terelni,hogy ez a normális.Nézni meg nem nézem,eszem ágában sincs,csupá egyszer néztem rá,és hadd szabadjon már kérdést megfogalmaznom az oldallal kapcsolatban egy erre "szakosodott" kérdés feltevő oldalon..

Miért lennék ettől "rögeszmés"?Te atyaságos úristen...

2020. márc. 3. 14:16
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanaz, mint Norbi, csak pepitában.


Norbi a telt, Csaba meg a vékony lányokat szidja. Egyiket sem kellene.

2020. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem káros. Mármint a képeken szereplő lányok nem a telt kategóriába tartoznak, hanem az erősen túlsúlyosba. Az elvet nyilván értem és a alapgondolattal tulajdonképpen egyetértek, hogy nem csak vékonyan lehet valaki szép, viszont nagyon idealizálják az egészségtelen túlsúlyt. Ez egy olyan oldal, ahol a kövér emberek egymás között szidhatják a vékony alkatúakat (bár megjegyzem ugyanezt megteszik fordítva is). Egyébként egy háj-fétises pasas vezeti az oldalt.


“ami nyilván hazugság hisz a pasik 95%-a viszolyog az ilyen nőktől.”

Ezt nem tudom egyébként honnan szedted, valószínűleg nincs ilyen statisztika, hogy ilyen állítást tegyél, de hülyeség, mert nagy valószínűséggel nem igaz, az hogy te így gondolod az egy dolog.

2020. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Undorító. Felőlem úgy teszik tönkre magukat ahogy akarjár, de miért kell ezt reklámozni??
2020. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Undorító. Felőlem úgy teszik tönkre magukat ahogy akarjár, de miért kell ezt reklámozni??"


Ott a pont.

2020. márc. 3. 14:43
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Anno én is követtem az oldalt, de egyre szarabb. Itt már tényleg nem telt lányok vannak, hanem kövérek.

N27

2020. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%

Azert nem mindegyik lány volt totál elhízva. oké voltak nagyon duci lányok is.

Én 157 cm vagyok és 66 kg. Igen, túlsúlyos vagyok, és ez zavar. De 88 kgról indultam. Formátlan és aránytalan voltam. Mostanra legalább van alakom.

És a celom a 60 kg ami meg igy is túlsúly, de én 63 kiloval is jól éreztem magam, es nem akarok 53 kilos lenni.

De én nem reklámozom magam egyik honlapon sem. És nem egészséges az elhízottság, ez tény. Én is magas vérnyomás miatt kezdtem fogyni.

Nem azt mondom hogy mindenkinek vékonynak kéne lenni, de legalább a törekvés arra hogy egészséges legyen valaki és fogyjon hogy a bmi indexe elfogadható legyen az fontos.

2020. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Meg mikor jönnek ezzel a "csak kutyák játszanak csontokkal" :D Kész.. Nem is értem, hogy pampognak a "vékony instás" csajokon, hogy néznek ki stb. Érdekes, azokon a képeket 100.000, meg millió like van, a dagadtakén negyede sem. Amugy undorito, nem az hogy kövérek, hanem hogy a fogadd el magad duma amiatt még több kövér lesz, azt hiszik ez normális. undorító.
2020. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Undorító rusnya nőkkel van tele
2020. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!