Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a "Telt lányok oldala" nevű facebook közösségről?

Figyelt kérdés
Szerintem végtelenül destruktív az,hogy súlyosan elhízott,önpusztító lányokat ahelyett hogy egészségre nevelnék,az a céljuk hogy elhitessék velük,hogy nem csak hogy szexi ahogy kinéznek egy mázsásan,hanem még tök egészséges hogy egekben a koleszterin,valszeg a vérnyomás,az is természetes hogy ha eddig nem volt,lesz max inzulinos fecskendő,és mellé legyenek még hiúk,zabáljanak tovább,véletlen se mozogjanak,mert ez így tökély,ez így vonzó,ez így szexi(ami nyilván hazugság hisz a pasik 95%-a viszolyog az ilyen nőktől).És félre értés ne essék ez nem egy Norbi propaganda,csupán bennem felmerült,hogy azért szerintem van egy szint ami alá nem kéne süllyedni..És szomorúan konstatálom hogy rengeteg több ezer magyar fiatal lány,elkötelezett híve ennek az oldalnak,és útmutatóként tekint rá,hogy ez a normális élet,ezt kell folytatni,ezt kell csinálni,így kell élni.Szerintetek is ez a normális?

2020. márc. 3. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Kíváncsiságból ránéztem, de egy kövér nőt sem láttam ott.
2020. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jah akkor ez nem az véletlen sem?

[link]

2020. márc. 3. 13:18
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

1. Akkor rossz oldalt néztél. Csak kövér nők vannak rajta.

Bálványozzák ezeket a túlsúlyos nőket, és minden sovány egészséges életet élő nőt lehurrognak. Most a kinézetet hagyjuk is, de borzalmas egészségtelen állapotra akarja elhitetni az emberekkel, hogy az a jó.

2020. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,ez az oldal kb olyan,mint ha az alkeszeknek lenne egy oldaluk,ahol arra buzdítanának minden kezdő alkeszt,hogy igyanak állandóan,mert attól milyen boldogok lesznek,mennyivel jobban fogják magukat érezni mint a sok "depis",mennyivel oldottabbak lesznek,kit érdekel hogy közben kipurcan a máj,meg a gyomorszáj,a lényeg hogy jól érezd magad...
2020. márc. 3. 13:28
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Undorítí ez az oldal. Csak attól felcsesztem magam, hogy elolvastam néhány kommentet. Buzdítják egymást a zabálásra. Sajnos itt tart a világ, hogy a dagadt emberek már mindenféle molett jelzővel tudják egymást dícsérni és egyáltalán nem probléma,hogy pár éven belül még a székből is alig tudnak majd felkelni...
2020. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

ma 13:20

Lehet, hogy rossz oldalt néztem. Nagyon nem keresgéltem.

2020. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is kövér vagyok, de a hányinger kerülget ettől az oldaltól. (Igaz, sikerült már 30 kilót fogynom tavaly óta, szóval teszek ellene.) De annyira gáznak tartom ami ott megy. Nem lehet értelmes kommentet sem írni, mert ami nem a dagadt nőket isteníti, az le van tiltva.
2020. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
(Mielőtt valaki megkérdezné,én mindenkit felpontoztam,szóval valszeg megérkeztek az oldal rajóngói megmutatni hogy ők mennyire egyet nem értenek egy ártatlan,észérveken alapuló kérdéssel.)
2020. márc. 3. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Ezen a linken egy terhes nőt látok. Neked nem tűnt fel!?

"ez nem Norbi propaganda"- akkor a fenti mellesleg elég terjengős szövegről miért ő ugrott be, szerintem te már orvosi eset vagy, rögeszmés.

Ha annyira unorítónak találod minek nézed őket? Marad fix vékony csaj még neked is nyugi.,,

2020. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagy célcsoport miért olvasgatsz ilyen oldalakat? Nem mindegy neked más mit csinál? Foglalkozz magaddal, az életeddel, egészségeddel. Szabad országban élünk, mindenki úgy cseszi el az életetél ahogy akarja. Ha kövérek akarnak lenni legyenek, engem nem zavar. A dogányzás az például zavar, mert én is szívom be a büdös füstöt, de mégse ugatok be úton útfélen minden dohányosnak, nem járok dohányboltba, vagy olvasgatok a neten a dohányzás jótékony hatásairól, hogy aztán kiakadhassak rajta mekkora kamu.
2020. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!