Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jössz ki a körforgásból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jössz ki a körforgásból?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem egy körforgást igazából. Nagyon egyszerű.


Ugye abban egyetértünk, hogy a legtöbb ember, de főleg a nők csak úgy szakítanak, hogy már meg van a következő kan, aki lesz. Így nem maradnak hoppon mindig van aki "feltölti" őket egy kis energiával, haha értitek.


De mi van mondjuk azokkal a pasikkal akik nem ilyenek és nem találnak rögtön. Mivel nem szexelnek frusztráltak lesznek egyenlő a depresszióval, de depressziós pasi ugye nem kell senkinek, szóval ez a körforgás.


EGYSZERŰEN: Azért nincs párod mert depressziós vagy, vagy azért vagy depressziós mert nincs párod?


És lehet itt mondani, hogy sportolj meg foglald le magad, próbáltam de mindig depressziós maradtam, tényleg ezt csak az váltja ki ha lenne valakim, nem lehet így kijátszani az ösztönöket.


Meg jön ez a hülye duma, hogy aki egyedül nem érzi jól magát az párkapcsolatban sem, ez hülyeség. Akkor miért mer csak úgy kilépni a legtöbb ember, ha már meg van a másik neki? Ennyire jól érzi magát egyedül? biztos.


2020. márc. 3. 04:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő miatt depressziós vagyok. De igazából nem reális. Sok férfi nem lesz depressziós attól, mert nincs senkije.

Van aki tényleg évekig tök jól el van a maga kis világában.

Inkább választják az ilyent a nők.

2020. márc. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az elméleted logikus lenne, de a valóságban nem így működik. 12 éve egyedül vagyok és kifejezetten jól érzem magam. A kapcsolatokban voltam inkább szomorú, feszült, mert mindig volt valami duzzogás, nyűglődés, hiszti. Soha többet nem akarok fix kapcsolatot! Persze csókot, ölelést igen, de ehhez nem kell elköteleződni.
2020. márc. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

#2:

Szintén!

F.

2020. márc. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként reagálnék. Azért van sok ember aki csak akkor vált mikor van biztos pont mert sokan kapcsolat függők és félnek egyedül. Gondolom te is ilyen lennél csak most nincs más így marad a depresszió.

A volt párommal közös megegyezéssel szakítottunk egyikünknek se volt más azóta sincs nem is gondolom hogy egészséges lenne (pár hónap telt még csak el). Nem azért nincs mert gyászolom ami elmúlt (a volt párom oldaláról persze nem tudhatom de nem úgy fest mint aki tiszta depresszió utazik új hobbija van edz és egyre elégedettebb magával szóval érted) tehát én speciel nem gyászolom a kapcsolatunk azt megtettem a kapcsolat utolsó néhány hónapjában. Egyszerűen jó így most. Élvezem hogy nincsenek kötöttségek (nem a szexre gondolok mióta szétmentünk nem feküdtem le senkivel) élvezem hogy nincs senki a lakásban mikor haza érek hogy azt tehetek ami jól esik anélkül hogy bárkinek elszámolnék az időmmel vagy bármi mással. Szabad vagyok.

Aki rosszul érzi magát egyedül valószínűleg ezt a szabadságot nem tudja örömtelien megélni.

Az amiről írtál létező dolog. Sajnos nincs rá más gyógyír mint vagy tényleg kapcsolatból kapcsolatba ugrálni ami szerintem nem egészséges semmilyen szempontból. Egyrészt már kapcsolatban van az illető mielőtt tényleg megismerné a "párját" emellett ha sosincs egyedül soha nem ismeri meg magát se igazán és ha futószalagon jönnek a kapcsolatok szerintem az egész értékét veszti. Arról nem is beszélve hogy ha az egyedülléttől való félelem tart össze egy kapcsolatot az nem jó kapcsolat.

Szóval vagy a fentebb vázolt verzió vagy rájön hogy lehet boldog egyedül. Hogy mindig jön majd valaki akkor is ha nem foggal körömmel harcol érte, hogy azzal sincs baj ha nem jön azonnal csak évek után mert addig is lehet teljes ember teljes élettel.

2020. márc. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
"Nem lehet kijatszani az osztonoket". Kilehet jatszani. Tars helyett baratok ,ismerosok, rokonok. Szex partner helyett Marok Marcsi.
2020. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom miért kell összehasonlítani a szexet egy nővel, meg a farok veregetést. Rohadtul nem ugyan az a két érzés.

Összehasonlíthatatlan.

2020. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Aki azért akar párt, hogy ne legyen depressziós, az már rég rossz.


Normál esetben a férfi is meg a nő is inkább egyedül van, és megtanul önmagától feltöltődni, minthogy egy lutri rossz kapcsolatba meneküljön önmaga elől.


Persze sajnálatos, hogy sok a gyenge ember, akik nem tanulnak meg tudatosak lenni magukkal, és így tényleg csak másoktól várhatják, hogy majd feltöltik őket, hogy majd boldoggá teszik őket. Beteges dolog... ezért a sok rossz kapcsolat. Ezért a sok társfüggő.


Ne kövesd ezt az utat! A boldogságot előbb magadban kell megtalálnod! Csak ekkor leszel alkalmas elfogadáson és egyenlőségen alapuló, hiteles és egészséges kapcsolatra.


Ez ilyen...

2020. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer en szakitottam egyszer kozos megegyezessel. Az elso utan 2 evig a masik utan 1 evig voltam szingli. Miutan szakítottunk a masodik esetben kb 3 honap utan mar elkezdtem randizni, es igen az hogy magányos volt befolyasolt de nem egyeztem ki akarkivel.

28N

2020. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. De ne keverjük már össze a magányt a társfüggőséggel. Az ember társas lény, szüksége van társra, nincs ilyen hogy te majd eldöntöd, hogy neked nem lesz. Akkor ami a lábad között van teljesen felesleges lenne. Szerintem mindenki rosszul érzi magát egyedül, csak max nem mondja ki vagy elnyomja. Pont szerintem akik 10+ évig boldogak tényleg egyedül pont hogy azokkal van a baj, mert ott semmi ösztön nem dolgozik benne, hogy legyen társa és később családja.
2020. márc. 3. 23:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Off: A társas lény (social creature) nem azt jelenti, amit a depis kapcsolatfüggők unos-untalan ismételgetnek, hogy az ember csak párkapcsolatban lehet boldog, hanem azt, hogy az ember TÁRSadalmi lény(!), tehát mióta emberek vannak a bolygón, azóta kisebb-nagyobb csoportokba verődve élnek, mert így nagyobb az esélyük a túlélésre, valamint, hogy szükségük van társas interakciókra, de azt nem csak a párkapcsolaton keresztül lehet megélni, hanem a barátokon, családon, munkatársakon, hobbikörön stb. keresztül is. Ennyit jelent és nem többet. Tanuljuk már meg végre!


On: Ha nem vagy boldog, vagyis inkább nem érzed magad kiegyensúlyozottnak egymagad, akkor általában a későbbi kapcsolatod csak a benned lévő hiányérzetnek a pótlására szolgál. Ez azért probléma, mert ilyen állapotban belemehetsz olyan kapcsolatba is, ami kifejezetten ártalmas a te, a partnered vagy akár mindkettőtök számára, mert nem olyan személlyel vagy együtt, aki a legjobban passzolna hozzád, hanem olyannal, aki perpill képes csökkenteni a benned lévő hiányérzetet. Sokan vannak hasonló alapokkal kapcsolatban, sok is a diszfunkcionális kapcsolat.

Mindenki jobban járna, ha előbb rendbetenné magát fejben, és csak utána vágna bele egy párkapcsolatba, nem pedig abban keresné utólag a gyógyírt a meglévő problémáira. Ebben segíthet például egy olyan periódus, amikor vki megtanul egyedül lenni önmagával.

2020. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!