Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire tetszene hogy úgy írna rátok egy srác akit már ismertek, hogy "hello, na mikor jössz el velem ide/oda (valami programot felajánlva)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 22:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fel se merül bennem a kérdés hogy nem jön el, ezért kéne így kérdezni, nem a semmirevaló "nem lenne kedved"-el indítani, mert arra válasz hogy "jaj nemtudom, nem, stb.)
2017. nov. 2. 22:18
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, nem lenne "nemtudomozás", ilyen stílusú kérdésre azonnal nemet tudnék mondani.
2017. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: amikor ilyen visszautasítható kérdést kaptok, akkor zsigerből rávágjátok a nem-et, és egy visszataszító, unszimpatikus tahó senkiházi van a szemetek előtt?
2017. nov. 2. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem válaszolnék semmit.
2017. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

"hello, na mikor jössz el velem ide/oda"

ez elég béna így


"Szia, szeretném ha eljönnél velem ide/oda, mikor lenne neked alkalmas?"

ez jobban hangzana

nem ilyen "szevasz gyere cső" stílus, de lehet csak én látom bele :)


F

2017. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen nekem túl tolakodó, a másik pofájába mászás. Nem szeretem az ilyen embereket, még akkor sem, ha csak ismerősöm.
2017. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, eddig ha finom és kedves voltam, semmit nem értem el vele, mert a legtöbb lány egy döntésképtelen senki, akinek meg kell hogy valaki mondja hogy mi legyen. Ezért vannak a férfiak.
2017. nov. 2. 22:39
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"visszataszító, unszimpatikus tahó senkiházi van a szemetek előtt?"


Nem ez van a szemem előtt, inkább csak egy olyan ember, aki nem hagyja meg nekem a választás lehetőségét, és a NA szócskával machinál.

(#2 voltam)

2017. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem is hagyom rátok a választási lehetőséget, mert az a férfi feladata.
2017. nov. 2. 22:52
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

kérdező te már ezzel követeled a randit, mintha a tulajdonodnak tekintenéd a lányt, mintha ő nem dönthetne

mondjuk ez a mondatod után lehet kb így is tekintesz rá

jobb ha a mondatból a lány leszűri ezt és ha neki ez visszataszító, akkor elköszön, vagy csak letilt

2017. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!