Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire tetszene hogy úgy írna rátok egy srác akit már ismertek, hogy "hello, na mikor jössz el velem ide/oda (valami programot felajánlva)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyerő. Főleg, ha felnőttekről beszélünk, ahogy a kategória megkívánja.
2017. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik a flegma stílus. A laza bejön ,a flegma nem. De a laza is csak akkor ha tenyleg látom hogy érdeklődik (már ha éppen ez a szituáció).

Ha nem lenne a találkozásnak semmi előzménye ,ergo nem beszéltünk még róla ,akkor csak az jönne le hogy azt hiszi magáról hogy bárkit megkaphat és készpénznek veszi hogy elmegyek ,ami számomra a nagyképűségre utal.

Ez így ebben a formában nem jön be.

2017. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy teszed fel a kérdést, akkor is joga van nemet mondani.

Egyébként meg feleslegesen játszod a tökös parasztgyereket, ha annyi vér nincs a pucádban, hogy személyesen kérdezd meg, ne online. Erről ennyit. ;)

2017. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte már volt róla szó, hogy mehetnétek együtt ide-oda, akkor szerint nincs gond vele, de ne csodálkozz, ha nem randinak veszi ez után a megfogalmazás után. Amúgy ha a tipikus el szeretnél-e jönni velem, van-e kedved és társait akarod kikerülni akkor inkább valami olyasmit írj, hogy: Szia! Van ez a program/hely/akármi, eljöhetnél velem (megnézni/meginni valamit/akármi). Ez azért már egy fokkal jobb és itt még csak nem is kérdést teszel fel neki.
2017. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez a stílus te jó ég... Közönséges

Szerintem is inkább másképp kéne. És udvariasan is fel lehet tenni úgy a kérdést, hogy igent mondjon.

Így viszont a soha is benne van,, mint opció. Sőt, erre is írhatja azt, hogy nem tudom

2017. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a szánalmas és a közönséges? Az ígérgetései hogy mehetünk ide-oda, de sosincs belőle semmi.
2017. nov. 3. 07:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az automatikusan nem. Alapvetően én csak külső miatt nem tudok vonzódni egy pasashoz, ahhoz kell egy kisugárzás (amibe nálam beletartozik az, hogy intelligens és udvarias hatást kelt)... na ez rombolódna le egy ilyen üzenettel. Sztem a "Nem lenne kedved...?" sokkal jobb... ha arra azt válaszolja a csaj, hogy "nem tudom", akkor vagy játszmázik, vagy kéreti magát, vagy csak azt sem tudja, mit akar, és egy amőba szintjén van agyilag... ilyen után én meg nem hajtanék, ha férfi lennék. Egy normális csaj, ha tetszik neki a srác, boldog lenne egy ilyen üzenettől, és igent mondana.
2017. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!