Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Betegesen féltékeny típusként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny típusként lehet normális párkapcsolatom, barátnőm?

Figyelt kérdés

Találhatok, boldog kapcsolatot, vagy örökké a féltékenység félelmében kell élnem?

Van valami gyógymód, terápia a féltés ellen?

33f



2020. márc. 2. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mentálisan ép nő nem fog így veled leállni. Ha pontosan tudod, hogy van egy ilyen gusztustalan jellemhibád, akkor mi az istenért nem kezdtél még vele valamit? Természetesen létezik rá gyógymód, terápiával, önismereti csoporttal és rengeteg munkával, de leközdhető.
2020. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél szakemberhez.
2020. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1


A "sok pénzzel" kimaradt a listáról! Mert egyik sem ingyenes! És még csak nem is olcsó!

2020. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Sok leértékelésért cserébe elmondom a tuti receptet, de jobb lesz ha írsz egyet privibe
2020. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem kezelteted magad, addig nem lehet normális kapcsolatod.

Példaként: nekem az egyik hobbim, hogy modellkedek. Általában bikinis,glamour, de voltam már művészi aktfotózáson is. A képek csakis privát célre készültek nekem meg a páromnak. Mindegyik fotós férfi volt, mindegyiknek volt párja is. Szerinted te ezt hogy viselnéd? Mekkora balhét csaptál volna? A párom nem jöhet fotózásra, mert akkor szégyenlős vagyok előtte, még egy szimpla pózt sem mertem volna. Tehát adott ez a helyzet, mit csináltál volna? Ha balhézol miatta, akkor azonnal kidoblak.

És úgy gondolom, hogy én még a normálisabb nő vagyok, mert nem adok okot a féltékenységre ezen kívül.

Ahogy itt olvasom, minden nőnek pasi barátai vannak meg szinte mindegyik jóban van az exével és összejárogatnak kettesben iszogatni. Na én ilyeneket sosem csinálok,de az átlag nő igen. Na már most ha én így állok hozzá,hogy minden ex letiltva, csak az a fránya hobbim van, akkor még én sem jöhetnék szóba neked...


Menj el pszichológushoz.

2020. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A "sok pénzzel" kimaradt a listáról! Mert egyik sem ingyenes! És még csak nem is olcsó"

Akkor spóroljon máson, ne a mentális egészségén. Évekig jártam terápiára, tudom, mennyibe kerül. Lemondásokkal jár? Igen. Nehéz? Igen. Megéri? Igen. Vannak, akik a kifogást keresik, mások a megoldást, vajon melyik tábor a sikeres az életben?

Első voltam.

2020. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

#6


A gond akkor kezdődik, ha lemondásokkal együtt sincs annyi pénzed amennyi kellene.

2020. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard tönkretenni más életét. Mielőtt kapcsolatban gondolkodsz, küzdd le ezt, mert megkeserítené csak az életeteket.
2020. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!