Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért romlik egyre inkább a közérzetem, mert soha nem volt normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég nyugodt természetű férfi vagyok , de ahogy telik az idő, és egyre több kudarc ér kapcsolati téren, egyre rosszabb idegállapotban vagyok. Nem olyan tipikus kudarcaim vannak, mint amit itt általában olvasni lehet, mert nem arról van szó, h ne jönnék be

a nőknek, épp ellenkezőleg, elég sokaknak tetszem, és ki is alakul ez-az, de aztán valahogy mindig zátonyra fut a dolog, én hiába vagyok őszinte, folyton csalódások érnek és már kezdek belefáradni, lemondani róla, h valaha lesz normális párkapcsolatom. Mostanában nagyon rossz a közérzetem, van,h az ágyból sincs kedvem fölkelni, máskor meg folyton mozognom kell, nem bírok egy helyben meglenni, egyik végletből a másikba zuhanok át,akár egyik pillanatról a másikra. Összességében szenvedek, hogy közel a 30-hoz még mindig nem találom a társam (márpedig az ember társas lény és mindenkinek van erre igénye, ha bevallja, ha nem). Most már annyi idő eltelt, h nem sikerült megtalálnom, h teljesen eluralkodott rajtam ez a negatív állapot. Mindenhonnan csak ilyen dumák jönnek, h foglald le magad, dolgozz többet bla bla bla,de nincs semmi motivációm, nincs miért küzdenem, megvan mindenem, életem végéig vígan meg tudok élni ha csak magamra kell költenem, így nem motivál semmi, hogy ennél többet keressek vagy többre vigyem, mert nincs senki, akiért érdemes lenne bármibe is több energiát fektetni. Körülöttem meg egy csomóan kapcsolatban vannak és pont az ellenkezője zajlik velük, h megtalálták a párjukat, de ők meg azon szenvednek, h anyagilag nem tudnak fennmaradni, nekik legalább van motivációjuk, van miért küzdeni. Nekem semmi motivációm nincs, pont leszarom, h pár millióval több vagy kevesebb van a bankszámlámon, amit nem költök el semmire.



2020. febr. 20. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj Kicsim, jótékonykodj, segíts a szegényeken és hátrányos helyzetűeken. Legyen ez a motivációd és egy gyönyörű nő fel fog Rád figyelni, Kiscsillag, aki kedves és imádjátok egymást! Igen, ez lesz KIcsim, ez lesz!
2020. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt már ,hogy jótékonykodtam ,de azt igyekeztem minél inkább eltitkolni, nem azért tettem, h bárki is felfigyeljen rám, mert akkor az már nem is számít jótékonyságnak (szerintem).
2020. febr. 20. 18:38
 3/18 anonim ***** válasza:

...van,h az ágyból sincs kedvem fölkelni, máskor meg folyton mozognom kell, nem bírok egy helyben meglenni, egyik végletből a másikba zuhanok át...


Persze, mert egész nap hokizol bánatodba és fáradt vagy, akkor nem bírsz feleklni se, ha meg még nem verted ki bánatodba 2-3-szor, akkor meg futkoznál össze-vissza stb.

2020. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van, de fel fog tűnni a jóságod, az emberekhez való hozzáállásod és a sors kárpótol és küldd neked egy csodálatos nőt, csak lásd meg őt és ne félj közeledni!
2020. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

#1


Ez nagyon leereszkedő és bunkó volt.


#Kérdező


Majd megszokod. Az élet rossz, ráadásul kötelezően rossz. Kivéve, ha jó helyre születtél. Ellenkező esetben beszoptad. Kivéve talán, ha elég gerinctelen vagy, a rendszer erre van kihegyezve.

2020. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

" a sors kárpótol és küldd neked egy csodálatos nőt"


Nem hiszek a sorsban.

2020. febr. 20. 18:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Pedig elég jó helyre születtem ,de jó párkapcsolat megtalálása nem ezen múlik.
2020. febr. 20. 18:44
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Nincs ilyen mondás, hogy az ember társas lény. Ez egy könyv címe volt, hogy "A társas lény", de a szerző, Aronson ezt arra értette, hogy a fizikai túlélést összefogással és információ megosztásával (+továbbörökítésével), tehát másokkal együttműködve tudja megvalósítani. Csak a legbutábbak látják bele azt a paraszti vélekedést, miszerint párkapcsolat nélkül nem élet az élet.
2020. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor én lehet, hogy nagyon buta vagyok, de nekem van igényem párkapcsolatra, gyerekre, családra, engem ez tenne boldoggá. Nyilván nem csak erről szól az élet, de (szerintem) ez is hozzátartozik.
2020. febr. 20. 18:55
 10/18 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem csak erről szól az élet, de (szerintem) ez is hozzátartozik."


Mármint kinek az életéhez? Mert azt, hogy erre van-e igénye vagy sem, mindenki maga dönti el. És érdekes módon, amióta már nem akkora a nyomás elsősorban a nőkön, hogy márpedig az életüknek elsősorban a családról KELL szólnia, minden más pedig csak utána jöhet (a sor végén pedig saját maguk), azóta érdekes módon egyre kevesebben vélik úgy, hogy "az élethez" ez elengedhetetlenül hozzátartozik. Nem. Csak annak az életéhez tartozik hozzá, aki úgy dönt, hogy ezt akarja. Aki meg általánosságban kijelenti, hogy "az élethez" tartozik hozzá, az burkoltan arra akar utalni, hogy márpedig minden más előtt ez "a normális", és csak ez az igazán normális. Nem. Nincs többé olyan, hogy egyetlen normális. Ideje lenne tudomásul venni végre, hogy ahány ember, annyiféle igény, és annyiféle különböző dolog teszi / tenné őket boldoggá.

2020. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!