Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért romlik egyre inkább a közérzetem, mert soha nem volt normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég nyugodt természetű férfi vagyok , de ahogy telik az idő, és egyre több kudarc ér kapcsolati téren, egyre rosszabb idegállapotban vagyok. Nem olyan tipikus kudarcaim vannak, mint amit itt általában olvasni lehet, mert nem arról van szó, h ne jönnék be

a nőknek, épp ellenkezőleg, elég sokaknak tetszem, és ki is alakul ez-az, de aztán valahogy mindig zátonyra fut a dolog, én hiába vagyok őszinte, folyton csalódások érnek és már kezdek belefáradni, lemondani róla, h valaha lesz normális párkapcsolatom. Mostanában nagyon rossz a közérzetem, van,h az ágyból sincs kedvem fölkelni, máskor meg folyton mozognom kell, nem bírok egy helyben meglenni, egyik végletből a másikba zuhanok át,akár egyik pillanatról a másikra. Összességében szenvedek, hogy közel a 30-hoz még mindig nem találom a társam (márpedig az ember társas lény és mindenkinek van erre igénye, ha bevallja, ha nem). Most már annyi idő eltelt, h nem sikerült megtalálnom, h teljesen eluralkodott rajtam ez a negatív állapot. Mindenhonnan csak ilyen dumák jönnek, h foglald le magad, dolgozz többet bla bla bla,de nincs semmi motivációm, nincs miért küzdenem, megvan mindenem, életem végéig vígan meg tudok élni ha csak magamra kell költenem, így nem motivál semmi, hogy ennél többet keressek vagy többre vigyem, mert nincs senki, akiért érdemes lenne bármibe is több energiát fektetni. Körülöttem meg egy csomóan kapcsolatban vannak és pont az ellenkezője zajlik velük, h megtalálták a párjukat, de ők meg azon szenvednek, h anyagilag nem tudnak fennmaradni, nekik legalább van motivációjuk, van miért küzdeni. Nekem semmi motivációm nincs, pont leszarom, h pár millióval több vagy kevesebb van a bankszámlámon, amit nem költök el semmire.



2020. febr. 20. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

"a nőknek, épp ellenkezőleg, elég sokaknak tetszem, és ki is alakul ez-az, de aztán valahogy mindig zátonyra fut a dolog, én hiába vagyok őszinte, folyton csalódások érnek és már kezdek belefáradni"


Itt te valamit nagyon maszatolsz. Az eddigiek alapján azt valószínűsítem, hogy valóban nem vagy valami nagy ész, és emiatt egyszerűen rád unnak.

2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Te olyasmit magyarázol bele a mondandóm mögé, amit én nem is úgy gondolok. Felőlem mindenki úgy dönt a saját életéről, ahogy akar. Az, hogy közben mire van igénye az egy más kérdés. Nem feltétlen fedi egymást a kettő.
2020. febr. 20. 19:19
 13/18 anonim ***** válasza:
18%

"Te olyasmit magyarázol bele a mondandóm mögé, amit én nem is úgy gondolok."


Akkor talán ne fogalmazz általánosítóan "az élethez", ugyebár, és akkor nem lesz félreértés. A TE életedhez szeretnéd, ha hozzátartozna. Jelentéstanilag "az élet" egyértelműen sokak életét jelenti.

2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóról szóra, mintha én írtam volna. Tényleg szörnyű, mikor évek óta nincs egy biztos pont, maximum pár hónapos kapcsolatok jönnek-mennek, és az életed sehol sem tart. Egyre jobban érzem, hogy ennyi idősen már nem azzal kéne foglalkoznom, hogy jobbra vagy balra húzzam-e a Tindert, vajon fog-e válaszolni XY, lesz-e második randi, kidob-e 2 hónap után, hanem a feleségem mellett kéne feküdnöm, és már úton lenne a gyerek is. De sajnos ez nem csak rajtunk múlik, nem sétálhatunk be a Tescóba feleséget venni. Számtalan csalódáson kell sok embernek keresztülmennie, mire megtalálja az igazit. Én hiszek abban, hogy ezért a sok szarért kamatostul kárpótolni fog majd az élet.


29F

2020. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Te depressziós vagy. És ezért nem okolhatod a szingliséged. Keress fel egy pszichológust és tedd rendbe az életed, mert így csak azt is lehúzod, aki összejönne veled.


Voltam depressziós. Tökéletesen leírtad a tüneteit.

2020. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyszamok torvenye hiaba vagy jo partner balszerencses voltal, ez ilyen van aki elso par probalkozasbol megtalalja van akinek 20+ kell vagy tobb ilyen ez
2020. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény, azért van családja, barátai, azért barátkozik és ápol kapcsolatokat kollégákkal, szomszédokkal is akár. De nem ezért jön össze emberekkel...


Szakadjatok már le erről a szarról, hogy nektek a szerelem az egyetlen szociális interakció...

2020. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nézd, jön a tavasz, napsütés, hátha a kedved is helyrebillen. Rengeteg rendezvény, szórakozási lehetőség lesz, menj, és ereszd ki a gőzt. Sajnos, amig ebben az önsajnálatba/nnegativ lelkiállapotban vagy, nem fog pozitiv irányban változni semmi. Valóban egy hobbi le tudja kötni annyira az embert, hogy valamelyest kilábaljon a letargiából. Az meg, hogy mindenkinek van párkapcsolata... nagyon nem lát be a külső szemlélő annak a milyenségébe, szokták mondani, nem minden arany, ami fénylik.

Gondold végig, mi volt, ami miatt az eddigi kapcsolatok nem működtek, nagyon drasztikus, de ha nem jössz rá, érdemes rákérdezni az exeknél, és elgondolkodni rajta. Ha ez meg van, lehet változtatni.

2020. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!